Wysyłamy materace!
Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego wprowadziliśmy w naszej firmie najwyższe procedury bezpieczeństwa. Mimo zaistniałej sytuacji normalnie pracujemy, produkujemy i wysyłamy nasze produkty do Państwa. Dostawy realizowane są na bieżąco z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa. Zalecamy, aby podczas składania zamówienia wybierać płatności online lub przelew na nasze konto.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 80x140 cm do łóżka

Znajdziesz u nas materac w czterech różnych twardościach. Rozmiar 80x140 cm dostępny w wersji dla osób lekkich i ciężkich. Używamy materiałów atestowanych, najwyższej jakości. Zapewniamy szybką wysyłkę. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Dzieci potrzebują znacznie więcej snu niż osoby dorosłe. Jest on jedną z podstawowych potrzeb organizmu i zapewnia regenerację i wypoczynek. W przypadku dziecka to właśnie w trakcie snu nabywa wielu nowych umiejętności utrwala te zdobyte. W naszym sklepie prezentujemy wysokiej jakości materace 80x140 cm – w sam raz do pokoi dziecięcych. Sami produkujemy materace w oparciu o surowce pierwszego gatunku, aby były bezpieczne i zdrowe. W naszym asortymencie znajdują się materace lateksowe, piankowe, termoelastyczne, sprężynowe, bonellowe, profilowane i dwustronne. Każdy z materiałów ma nieco inne właściwości i inaczej sprawdza się jako wypełnienie materaca. Warto więc dopasować model do indywidualnych potrzeb oraz preferencji.

Dobrze dopasowany materac 80x140 cm dla dziecka

Materac o właściwej twardości zapewnia wygodę i komfort, jak również właściwe podparcie dla kręgosłupa w najważniejszych jego partiach. Nie powinien też wywoływać żadnych ucisków. U nas dostępne są materace o kilku stopniach twardości – miękkie, średnio twarde, twarde oraz bardzo twarde. W przypadku każdego materaca 80x140 cm można też wybrać wysokość, aby jeszcze zwiększyć poczucie wygody. Zawsze produkujemy materac po otrzymaniu zamówienia od klienta. Produkt gotowy jest do wysyłki w ciągu dwóch dni roboczych. W trakcie transportu materace 85x140 cm znajdują się w pozycji na płasko, ponieważ naszym zdaniem rolowanie może szkodzić ich jakości i późniejszej funkcjonalności.

Trwałe i solidne materace dziecięce

Zależy nam na najwyższej jakości prezentowanych produktów. Każdy materac 90x140 cm produkujemy z myślą o naszych małych klientach. Jeśli nie spełnia on Państwa wymagań, produkt można do nas zwrócić w ciągu trzydziestu dni. Wszystkie nasze materace 100x140 cm obejmujemy dwuletnią gwarancją. Zapewniamy ich żywotność oraz trwałość. Bardzo dbamy o staranne wykonanie i wykończenie wszystkich naszych produktów. Zapraszamy do złożenia zamówienia na Sweetsen.pl!