Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 80x140 cm do łóżka

Znajdziesz u nas materac w czterech różnych twardościach. Rozmiar 80x140 cm dostępny w wersji dla osób lekkich i ciężkich. Używamy materiałów atestowanych, najwyższej jakości. Zapewniamy szybką wysyłkę. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Dzieci potrzebują znacznie więcej snu niż osoby dorosłe. Jest on jedną z podstawowych potrzeb organizmu i zapewnia regenerację i wypoczynek. W przypadku dziecka to właśnie w trakcie snu nabywa wielu nowych umiejętności utrwala te zdobyte. W naszym sklepie prezentujemy wysokiej jakości materace 80x140 cm – w sam raz do pokoi dziecięcych. Sami produkujemy materace w oparciu o surowce pierwszego gatunku, aby były bezpieczne i zdrowe. W naszym asortymencie znajdują się materace lateksowe, piankowe, termoelastyczne, sprężynowe, bonellowe, profilowane i dwustronne. Każdy z materiałów ma nieco inne właściwości i inaczej sprawdza się jako wypełnienie materaca. Warto więc dopasować model do indywidualnych potrzeb oraz preferencji.

Dobrze dopasowany materac 80x140 cm dla dziecka

Materac o właściwej twardości zapewnia wygodę i komfort, jak również właściwe podparcie dla kręgosłupa w najważniejszych jego partiach. Nie powinien też wywoływać żadnych ucisków. U nas dostępne są materace o kilku stopniach twardości – miękkie, średnio twarde, twarde oraz bardzo twarde. W przypadku każdego materaca 80x140 cm można też wybrać wysokość, aby jeszcze zwiększyć poczucie wygody. Zawsze produkujemy materac po otrzymaniu zamówienia od klienta. Produkt gotowy jest do wysyłki w ciągu dwóch dni roboczych. W trakcie transportu materace 85x140 cm znajdują się w pozycji na płasko, ponieważ naszym zdaniem rolowanie może szkodzić ich jakości i późniejszej funkcjonalności.

Trwałe i solidne materace dziecięce

Zależy nam na najwyższej jakości prezentowanych produktów. Każdy materac 90x140 cm produkujemy z myślą o naszych małych klientach. Jeśli nie spełnia on Państwa wymagań, produkt można do nas zwrócić w ciągu trzydziestu dni. Wszystkie nasze materace 100x140 cm obejmujemy dwuletnią gwarancją. Zapewniamy ich żywotność oraz trwałość. Bardzo dbamy o staranne wykonanie i wykończenie wszystkich naszych produktów. Zapraszamy do złożenia zamówienia na Sweetsen.pl!