• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 80x130 cm do łóżka

Śpiąc spędzamy 1/3 doby w łóżku. Dlatego warto dobrać model materaca 80x130 cm tak, by podnieść komfort snu. Najistotniejsze jest podparcie dla kręgosłupa. Wkład sprężynowy pełni rolę podpory i stwarza bezpieczną powierzchnię do spania. Zapraszamy.

Każdy rodzic powinien zdawać sobie sprawę z tego, jak istotną rolę pełni sen w życiu jego dziecka. W pierwszych latach życia to właśnie śpiąc nabywamy nowych umiejętności i utrwalamy te zdobyte w ciągu dnia. Tylko wygodny i bezpieczny materac 80x130 cm może zapewnić maluszkowi zdrowy sen. Na Sweetsen.pl prezentujemy bogaty asortyment materaców wykonanych z surowców najwyższej jakości. Prezentowane w sklepie materace piankowe, lateksowe, sprężynowe, profilowane i kokosowe wykonujemy samodzielnie w oparciu o indywidualne zamówienie klienta. Istnieje możliwość wyboru poszczególnych parametrów materaca, aby był wygodny i funkcjonalny. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z naszą ofertą i złożenia zamówienia.

Jaki materac 80x130 cm wybrać dla swojego dziecka?

Bardzo ważne jest, aby kręgosłup dziecka na materacu ułożony był zawsze we właściwej pozycji. Nasze materace projektujemy w taki sposób, aby były idealnie dopasowane do potrzeb małego użytkownika. Istnieje możliwość wyboru stopnia twardości. W przypadku najmłodszych klientów polecamy materace 80x130 cm miękkie lub średnio twarde. Niewielka masa ciała nie generuje dużego nacisku na materac, wobec czego materac twardy może okazać się niewygodny. Kiedy produkt jest gotowy do transportu, zawsze wysyłamy go na płasko. Rolowanie materaców nie jest naszym zdaniem dobrym rozwiązaniem, ponieważ może uszkadzać poszczególne warstwy i zmniejszać funkcjonalność materaca.

Nowoczesne materace do pokoi dziecięcych

Jeżeli istnieje taka możliwość, warto wybrać materac w jak największym rozmiarze, ponieważ dodatkowa przestrzeń to zawsze komfort snu. Udostępniamy na przykład materace 70x130 cm do klasycznych łóżeczek, materace 85x130 cm w nietypowym rozmiarze lub materace 110x130 cm do łóżek szerokich. Klient sam decyduje o rozmiarze i poszczególnych parametrach swojego materaca. My wykonujemy produkt w oparciu o nowoczesne technologie oraz najlepsze surowce. Zachęcamy gorąco do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Jesteśmy przekonani, że wspólnie wybierzemy odpowiedni model materaca do pokoju Państwa dziecka. Zapraszamy!

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023