• Parametry
  • Materac do spania 80x120 cm do łóżka

Jeżeli kupno nowego materaca 80x120 cm sprawia Ci trudność, możesz uzyskać niezbędne informacje kontaktując się z naszymi konsultantami. Jesteśmy dostępni pod nr. tel. 531 521 231 / 537 505 652. Twój materac będzie idealny pod każdym względem.

Jaki materac 80x120 cm wybrać?

W naszym sklepie oferujemy wiele modeli materaców dziecięcych. Dostępne są materace 80x120 cm sprężynowe, bonellowe, lateksowe, kokosowe, piankowe i materace termoelastyczne. Sami wybieramy poszczególne surowce, a następnie wykonujemy nasze materace w oparciu o Państwa zamówienie. Zawsze wysyłamy do klienta produkt nowy fabrycznie, który gotowy jest w ciągu zaledwie dwóch dni roboczych. Nasze materace 85x120 cm transportujemy zawsze na płasko. Uważamy, że rolowanie materaca może negatywnie wpływać na jego funkcjonalność. Istnieje ryzyko uszkodzenia sprężyny lub innego elementu. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem na Sweetsen.pl.

Dopasuj materac 80x120 cm do potrzeb dziecka

U nas każdy klient samodzielnie dopasowuje poszczególne parametry wybranego przez siebie modelu materaca 90x120 cm. Poza wyborem materiału, z którego materac zostanie wykonany, trzeba też dopasować stopień jego twardości oraz wysokość. Dzieciom polecamy nasze materace miękkie i średnio twarde. Posiadamy też produkty twarde i bardzo twarde. Twardość materaca dopasowuje się do masy ciała jego użytkownika, o czym można poczytać na stronie naszego sklepu. Bardzo ważne jest, aby wybrany materac 100x120 cm został dopasowany do potrzeb dziecka, ponieważ tylko wtedy zapewni mu odpowiedni komfort. Ciekawym rozwiązaniem jest na przykład materac z pianki termoelastycznej, która mięknie pod wpływem ciepła wydzielanego przez ciało.

Materace 80x120 cm do żłobków

Nasze materace gorąco polecamy wszystkim placówkom opiekuńczym. W takim miejscu dzieci również spędzają czas na śnie lub wypoczynku w łóżeczkach. Na pewno warto zapewnić im najlepsze warunki oraz zdrową pozycję ciała. Jesteśmy przekonani, że materace 80x120 cm z naszej oferty spełnią wszystkie Państwa wymagania. Są to produkty bardzo wytrzymałe o dużej żywotności, a więc mogą posłużyć najmłodszym użytkownikom nawet przez wiele lat. Zapraszamy do złożenia zamówienia.

Kup komfortowy materac 80x120 cm!
Wyśpij się na wygodnym materacu i już nigdy nie budź się w nocy

Sweetsen.pl

Produkujemy wygodne materace z myślą o Twoim spokojnym śnie

135 420 materacy wyprodukowanych w 5 lat
135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

574 rozmiary każdego materaca nawet w 3 dni w Twoim  łóżku
574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców
265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 
30 dni na przetestowanie materaca
Darmowa dostawa
na płasko
Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment
Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji
Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz