• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 75x225cm do łóżka

Zadbaj o wybór właściwego materaca 75x225 cm. Weź pod uwagę swoją wagę, by zapewnić sobie wygodę i czuć się komfortowo w każdej pozycji. Pamiętaj o odpowiednim podparciu kręgosłupa, by nie narażać się na niepotrzebny ból lub napięcie mięśni.

Nasz sklep oferuje gamę funkcjonalnych i bardzo wygodnych materaców 75x225 cm, które są trwałe i wytrzymałe. Sami zajmujemy się produkcją naszych materacy 80x225, wykorzystując przy tym tylko surowce pierwszego gatunku. Każdy nasz produkt powstaje na indywidualne zamówienie i wysyłany jest do klienta w ciągu dwóch dni. Nasze materace 100x225 cm zawsze wysyłamy na płasko, ponieważ rolowanie naszym zdaniem negatywnie wpływa na konstrukcję i poszczególne elementy produktu. W szczególności dotyczy to materaców sprężynowych.

Materace 75x225 różnego rodzaju

Zależy nam na satysfakcji wszystkich klientów, dlatego udostępniamy materace sprężynowe, bonellowe, kokosowe, lateksowe, profilowane i termoplastyczne. Wszystkie materace 75x225 cm zachowują się w nieco inny sposób w kontakcie z ciałem człowieka. Niektóre sprężynują, inne zaś miękną. Na Sweetsen.pl można też wybrać produkt o dowolnym stopniu twardości. Dostępne są materace miękkie, średnio twarde, twarde, a nawet materace bardzo twarde. Zachęcamy do tego, aby parametr ten dopasować do masy ciała oraz wzrostu, ponieważ wtedy materac jest najbardziej funkcjonalny i stanowi najwygodniejsze podparcie dla całego kręgosłupa.