UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 70x220cm do łóżka

W ofercie różnej budowy materace 70x220 cm. Mamy modele miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Mamy modele piankowe, bonelowe i na sprężynie pocketowej. Wybór zależy od Twoich potrzeb. Jeśli nie wiesz, który model wybrać skontaktuj się z nami.

Nasz sklep prezentuje szeroką gamę materaców 70x220 cm oraz innych opcji jednoosobowych. Jako producent samodzielnie zajmujemy się produkcją, korzystając przy tym jedynie z surowców najwyższej jakości. Zależy nam na satysfakcji klientów, dlatego oferujemy materace wykonane z różnego rodzaju materiałów. Można tu znaleźć materace sprężynowe kieszeniowe, Multipocket, bonellowe, kokosowe, z pianki, z lateksu, kokosowe i dwustronne. Każdy z modeli charakteryzuje się nieco inną funkcjonalnością, aby materac 70x220 cm spełniał indywidualne wymagania użytkownika. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszym asortymentem i złożenia zamówienia na Sweetsen.pl!

Materace jednoosobowe do wszystkich łóżek

Zdajemy sobie sprawę z możliwości lokalowych klientów, dlatego umożliwiamy wybór dowolnego rozmiaru materaca. Sami zajmujemy się produkcją, dlatego każdy materac wykonujemy na indywidualne zamówienie. Gorąco polecamy niewielkie materace 60x220 cm, które wybierane są głównie do pokoi dziecięcych, jak również wygodne i komfortowe materace 95x220 cm, na których z powodzeniem mogą spać osoby dorosłe. Dla par polecamy nasze komfortowe i bardzo przestronne materace 220x220 cm, które mieszczą się w sporych sypialniach dwuosobowych. W przypadku wątpliwości odnośnie dopasowania rozmiaru materaca lub materiału, z jakiego ma być wykonany, zachęcamy do kontaktu z pracownikami, którzy z przyjemnością pomogą i doradzą.

Materac 70x220 cm na miarę potrzeb użytkownika

Każdy z nas ma inne pojęcie idealnego i komfortowego snu. Warto swój materac dopasować do potrzeb i preferencji oraz ciała. Zachęcamy do wyboru odpowiedniego stopnia twardości materaca 70x220 cm, aby zawsze był wygodny i stanowił właściwe podparcie kręgosłupa. W naszym sklepie prezentujemy materace miękkie, średnio twarde, twarde, a dla osób wymagających również materace bardzo twarde. Dobrze dopasowany produkt sprawi, że kręgosłup będzie odciążony, a mięśnie będą się regenerowały przez cały czas wypoczynku. Może też przyczynić się do zniwelowania bolesności w niektórych partiach kręgosłupa. Zachęcamy do udanych zakupów.