UWAGA: Gwarancję dostawy przed Świętami zapewnia tylko kurier Ambro Express lub DPD
Na ten okres do 14.12 obowiązuje promocyjny cennik dostaw Ambro Express:
89 zł dla zamówień do 500 zł, 49 zł dla zamówień 501-1000 zł, 0 zł dla zamówień powyżej 1000 zł
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 70x210cm do łóżka

Oferujemy cztery stopnie twardości materacy 70x210 cm. Od H1 czyli miękkich, po H4 czyli bardzo twarde. Każdy miłośnik wygodnego snu znajdzie u nas swój idealny produkt. Tworzymy materace wysokiej jakości, trwałe i komfortowe.

Jesteśmy wiodącym producentem materaców 70x210 cm i w wielu innych wymiarach. Wybieramy tylko surowce pierwszego gatunku i wytwarzamy z nich materace, które są wygodne i komfortowe, ale też bezpieczne dla zdrowia kręgosłupa. Każdy z nich zapewnia odpowiednie podparcie i nie wywiera nacisków. Nasze materace 70x210 cm polecane są wszystkim użytkownikom, również osobom z problemami z kręgosłupem. Prezentujemy nowoczesne materace sprężynowe, bonellowe, kokosowe, lateksowe, z pianek i materace dwustronne. Każdy z nich można dopasować do własnych potrzeb, poprzez wybór odpowiednich parametrów. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem na Sweetsen.pl!

Zoptymalizuj swój materac 70x210 cm i dopasuj do własnych potrzeb

Każdy z nas nieco inaczej wyobraża sobie komfort i wygodę podczas snu. Jedno preferują materace miękkie, które zapadają się pod ciałem, podczas gdy inni wolą raczej wypoczywać na twardym podłożu. U nas stopień twardości materaca każdy klient wybiera zamawiając produkt. Prezentujemy materace 70x210 cm miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde, a parametr ten najlepiej jest dopasować każdorazowo do masy ciała i wzrostu. Również materiał wypełnienia warto wybrać, zapoznając się z poszczególnymi opisami, ponieważ każdy z dostępnych materacy 70x210 cm nieco różni się od siebie.

Materace we wszystkich rozmiarach

Sami produkujemy dostępne u nas materace, dlatego możemy zapewnić o ich najwyższej jakości. Bez trudu wykonujemy materac w każdym rozmiarze na indywidualne zamówienie klienta. Udostępniamy na przykład:

W razie problemów lub wątpliwości odnośnie rozmiaru lub stopnia twardości materaca zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszymi pracownikami. Postaramy się Państwu pomóc i dopasować produkt, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Życzymy udanych zakupów!