Wysyłamy materace!
Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego wprowadziliśmy w naszej firmie najwyższe procedury bezpieczeństwa. Mimo zaistniałej sytuacji normalnie pracujemy, produkujemy i wysyłamy nasze produkty do Państwa. Dostawy realizowane są na bieżąco z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa. Zalecamy, aby podczas składania zamówienia wybierać płatności online lub przelew na nasze konto.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 70x210cm do łóżka

Oferujemy cztery stopnie twardości materacy 70x210 cm. Od H1 czyli miękkich, po H4 czyli bardzo twarde. Każdy miłośnik wygodnego snu znajdzie u nas swój idealny produkt. Tworzymy materace wysokiej jakości, trwałe i komfortowe.

Jesteśmy wiodącym producentem materaców 70x210 cm i w wielu innych wymiarach. Wybieramy tylko surowce pierwszego gatunku i wytwarzamy z nich materace, które są wygodne i komfortowe, ale też bezpieczne dla zdrowia kręgosłupa. Każdy z nich zapewnia odpowiednie podparcie i nie wywiera nacisków. Nasze materace 70x210 cm polecane są wszystkim użytkownikom, również osobom z problemami z kręgosłupem. Prezentujemy nowoczesne materace sprężynowe, bonellowe, kokosowe, lateksowe, z pianek i materace dwustronne. Każdy z nich można dopasować do własnych potrzeb, poprzez wybór odpowiednich parametrów. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem na Sweetsen.pl!

Zoptymalizuj swój materac 70x210 cm i dopasuj do własnych potrzeb

Każdy z nas nieco inaczej wyobraża sobie komfort i wygodę podczas snu. Jedno preferują materace miękkie, które zapadają się pod ciałem, podczas gdy inni wolą raczej wypoczywać na twardym podłożu. U nas stopień twardości materaca każdy klient wybiera zamawiając produkt. Prezentujemy materace 70x210 cm miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde, a parametr ten najlepiej jest dopasować każdorazowo do masy ciała i wzrostu. Również materiał wypełnienia warto wybrać, zapoznając się z poszczególnymi opisami, ponieważ każdy z dostępnych materacy 70x210 cm nieco różni się od siebie.

Materace we wszystkich rozmiarach

Sami produkujemy dostępne u nas materace, dlatego możemy zapewnić o ich najwyższej jakości. Bez trudu wykonujemy materac w każdym rozmiarze na indywidualne zamówienie klienta. Udostępniamy na przykład:

W razie problemów lub wątpliwości odnośnie rozmiaru lub stopnia twardości materaca zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszymi pracownikami. Postaramy się Państwu pomóc i dopasować produkt, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Życzymy udanych zakupów!