• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 70x180cm do łóżka

Duży wybór materacy 70x180 cm. Niezależnie od potrzeb klienta, jesteśmy w stanie dobrać model materaca w taki sposób, by sprostać oczekiwaniom. Dostępne materace miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde.

Wybór mniejszego, cieńszego, lżejszego lub bardziej niewymiarowego materaca wcale nie musi oznaczać rezygnowania z jego wysokiej jakości wykonania. Tak samo jak wielkie materace, tak samo te najmniejsze materace 70x180 cm mogą być dosłownie naszpikowane technologiami kosmicznymi i rozwiązaniami materiałowymi oraz konstrukcyjnymi wynoszącymi je na wyższy poziom. Gwarancja wysokiego komfortu wypoczynku, niezniszczalność powłok zewnętrznych czy wyjątkowo trwała funkcjonalność wszystkich sprężyn w materacach Multipocket nie jest zależna bowiem od wymiarów i gabarytów zamawianego materaca, a wyłącznie od jego konstrukcji oraz zastosowanych materiałów. Dlatego na Sweetsen.pl doradzamy klientom na każdym kroku i podpowiadamy, czym różnią się poszczególne rozwiązania materiałowe po to, aby zamówiony materac 75x180 cm był maksymalnie dopasowany do potrzeb użytkownika albo charakteru wypoczynku.

Jakie surowce wybrać na wymarzony materac 70x180 cm

Wybór konkretnych surowców i materiałów na dany materac 90x180 cm uzależniony może być od dwóch kwestii – pierwsza to oczywiście względy finansowe. Najbardziej nowoczesne, syntetyczne materiały jak pianka termoelastyczna, zapewniają znacznie wyższy komfort, przewodnictwo cieplne i wentylację, przy jednoczesnej niskiej masie własnej – aniżeli starsze, roślinne wypełniacze. Ostatecznie to klient decyduje, w jakim zakresie cenowym może zakupić lub zaprojektować materac 70x180 cm i właśnie czynnik finansowy może determinować, po jakie materiały należy sięgać.

Materac 70x180 cm dla alergików i nie tylko

W przypadku klientów mających konkretne preferencje czy potrzeby, wynikające np. z konkretnych schorzeń czy alergii, konieczne może być sięgnięcie po bardzo szczególne materiały, dla uniknięcia podrażnienia czy niewłaściwej pozycji ciała. Nasi doradcy na Sweetsen.pl mają ogromne doświadczenie z najbardziej niestandardowymi potrzebami klientów, dlatego warto porozmawiać z naszymi konsultantami, którzy odkryją przez Państwem wszystkie tajemnice i rozwieją wszelkie wątpliwości związane z materacami 60x180 cm oferowanymi na Sweetsen.pl. Jako producent i dostawca oferowanych modeli, gwarantujemy komfortowy sen i satysfakcjonujący dzienny wypoczynek, bez względu na rozmiar materaca i udzielamy na to dwuletniej gwarancji.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 05.06.2023