• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 70x170 cm do łóżka

Dostawa materaca 70x170 cm bez zginania czy rolowania to gwarancja, że środek materaca czyli sprężyny nie są uszkodzone a także tego, że to na prawdę mocny materiał. Wybierz model, który najbardziej trafi w Twoje gusta. Pokrowiec też możesz wybrać.

Oszczędzanie na zakupie i inwestowanie mniejszych środków dla uniknięcia zbyt dużych wydatków może obrócić się zawsze przeciwko kupującemu. Często za znacznie niższą ceną stoi również niższa jakość, a w przypadku materaców 70x170 cm oszczędność rzędu 100 zł może znacząco skrócić żywotność i zmniejszyć funkcjonalność danego modelu. Liczne problemy wynikające z długotrwałego użytkowania niewygodnego materaca powinny być dla kupującego wystarczającym argumentem za tym, aby świadomie wybrać materac 80x170 cm  z nawet nieznacznie wyższej półki cenowej, ale dla uzyskania minimalnego chociaż komfortu. Tym bardziej, że obecne technologie pozwalają na zaprojektowanie bardzo wygodnego materaca kieszeniowego w korzystnej cenie, gdzie parametr jakości produktu do jego ceny jest dobrze zbalansowany.

Czy tani materac 70x170 cm może być jakościowy?

To właśnie charakteryzuje wszystkie produkowane przez nas i oferowane poprzez stronę Sweetsen.pl materace 90x170 cm  – stworzone są z nowoczesnych materiałów gwarantujących im funkcjonalność oraz trwałość, a jednocześnie pozwalają na takie modyfikowanie zamówienia, aby każdy model był maksymalnie dopasowany do zasobności portfela klienta. Dzięki temu udaje się nam uzyskać optymalny pułap zaawansowania technologicznego naszych materaców, przy jednoczesnym spełnieniu istotnego dla klienta aspektu ekonomicznego – nasze materace 75x170 cm są jednocześnie konkurencyjne cenowo i jakościowo.

Jakość materaców 70x170 cm na Sweetsen.pl

O jakości swoich produktów jesteśmy przekonani do tego stopnia, że bez wahania na każdy dostarczony klientowi model materaca udzielamy dwuletniej gwarancji, a dodatkowo umożliwiamy zwrot zakupu w ciągu 30 dni od jego dostarczenia pod wskazany adres. Wierzymy bowiem, że po wypróbowaniu na własnej skórze i ciele komfortu, jaki gwarantuje nowoczesny i sprawnie wykonany materac sypialniany, żaden z klientów nie będzie chciał go zwracać. Każde zamówienie może być dowolnie spersonalizowane przez klienta, a na każdym etapie zamówienia nasi konsultanci służą swoim doświadczeniem. Nasze materace są odpowiednio zabezpieczone na czas transportu i przewożone oraz wnoszone wyłącznie na płasko, dzięki czemu klient odbiera je w takiej postaci, w jakiej opuszczą naszą produkcję.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.06.2023