Materac do spania 70x160 cm do łóżka

W życiu małego człowieka sen pełni bardzo istotną rolę. Dziecko nie tylko intensywnie wypoczywa po całym dniu, ale także utrwala nabyte umiejętności i oswaja się z nimi. Tylko dobrze dopasowany materac 70x160 cm może zapewnić maluchowi zdrowy sen. Bardzo ważne jest, aby wspierał on kręgosłup i nie wywoływał żadnych ucisków. Dzieciom proponujemy raczej materace miękkie lub średnio twarde. Udostępniamy jednak również materace twarde i bardzo twarde. Każdy klient sam decyduje o tym, jaki będzie stopień twardości jego materaca, jak również materiał wypełnienia, czy rozmiar. Nowy fabrycznie produkt wysyłamy w ciągu dwóch dni od momentu złożenia zamówienia. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na Sweetsen.pl.

Jak zaprojektować swój materac 70x160 cm?

Pierwszym krokiem jest oczywiście wybór odpowiedniego materiału, z którego wykonamy materac. Starannie dobieramy tylko surowce najwyższej jakości, aby udostępniać Państwu produkty z górnej półki. Zapewniamy materace sprężynowe, bonellowe, lateksowe, piankowe, termoelastyczne, kokosowe i dwustronne. Każdy z materaców 75x160 cm cechuje się wygodą i komfortem, ale także trwałością. Kiedy materiał jest już wybrany, należy zdecydować się na odpowiednią twardość oraz rozmiar i wysokość. Wszystkie materace 90x160 cm personalizujemy na potrzebę konkretnej osoby. Zachęcamy też do zapoznania się z asortymentem materaców nawierzchniowych.

Nowoczesne materace termoelastyczne

Ciekawym rozwiązaniem są znajdujące się w naszej ofercie materace wykonane z pianki termoelastycznej. Taki materac 120x160 cm zapewnia niezwykłą wygodę, ponieważ sam dopasowuje się do kształtu ciała. Najpierw ugina się pod wpływem nacisku poszczególnych partii ciała, a następnie bardzo przyjemnie mięknie pod wpływem temperatury, jaką wydziela ciało. Dla dzieci oferujemy też praktyczne materace lateksowe, czy kokosowe. Każdy z naszych materaców 70x160 cm objęty jest dwuletnią gwarancją. Nie transportujemy ich w pozycji rolowanej, ponieważ naszym zdaniem może to szkodzić ich funkcjonalności. Zapraszamy do zakupów!

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni