• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 70x150 cm do łóżka

Zadbaj o wybór właściwego materaca 70x150 cm. Weź pod uwagę swoją wagę, by zapewnić sobie wygodę i czuć się komfortowo w każdej pozycji. Pamiętaj o odpowiednim podparciu kręgosłupa, by nie narażać się na niepotrzebny ból lub napięcie mięśni.

Współcześnie postęp w dziedzinie technologii materiałowych jest kolosalny, dlatego również przy projektowaniu nowoczesnych materaców coraz odważniej sięgamy po innowacyjne syntetyczne materiały i surowce podnoszące ich trwałość oraz funkcjonalność. Proponowane przez nas gotowe materace 70x150 cm to połączenie sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych – doskonale wiemy, jak powinien wyglądać i być zbudowany materac Multipocket, bonellowy czy lateksowy, aby spełniał najbardziej wyśrubowane oczekiwania użytkowników.

Modyfikowanie własnego materaca 70x150 cm

Na przestrzeni lat wykonaliśmy na sweetsen.pl mnóstwo zróżnicowanych projektów materaców – od typowo dziecięcych, po królewskie małżeńskie materace 90x150 cm premium. Wszystkie ona są dzisiaj dostępne na stronach sweetsen.pl i baza gotowych rozwiązań jest u nas ogromna – każdy wybierze więc coś adekwatnego do swoich preferencji, możliwości finansowych czy wielkości pomieszczenia. Dodatkowo umożliwiamy klientom dowolne modyfikowanie już gotowych modeli poprzez zmianę ich parametrów długości, szerokości albo grubości. Klient na sweetsen.pl ma również możliwość dowolnego wybrania poziomu twardości materaca w czterostopniowej skali:

  • materace miękkie H1
  • materace średniotwarde H2
  • materace twarde H3
  • materace bardzo twarde H4

To jednak dopiero początek personalizacji zamówienia. W kolejnych etapach użytkownik musi wskazać chociażby materiał na wypełnienie, izolację czy pokrowiec swojego materaca 80x150 cm.

Zaawansowane możliwości produkcji materaca 70x150 cm

W naszym zakładzie produkcyjnym posiadamy zaawansowane maszyny, dzięki którym możemy błyskawicznie realizować zamówienia masowe klientów biznesowych, jak i proponować materace 85x150 cm na indywidualne zamówienie w dużo korzystniejszych cenach, aniżeli nasza rynkowa konkurencja. Dostęp do sprawdzonych źródeł innowacyjnych materiałów syntetycznych jak pianka termoelastyczna umożliwia nam tworzenie wszystkich materaców z taką samą dokładnością i dbałością o detal. W efekcie bez względu na to, czy klient decyduje się zamówić u nas gotowy materac, czy też podejmuje trud samodzielnego zaprojektowania materaca sypialnianego adekwatnego do swoich potrzeb – może liczyć na tę samą dwuletnią gwarancję.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz