UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w Sweetsen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 70x140 cm do łóżka

Zapraszamy do skorzystania z szybkiej wysyłki i bezpiecznej dostawy materaca w formie bez zginania czy rolowania. W ofercie materace 70x140 cm zróżnicowane pod względem konstrukcji i użytych materiałów. Pokrowce oferujemy niepikowane bądź pikowane.

Wybierając jeden z naszych materaców 70x140 cm można mieć pewność, że stwarza się optymalne i zdrowe warunki snu swojemu dziecku. Na Sweetsen.pl prezentujemy szeroką gamę wysokiej jakości materaców, które są bezpieczne i bardzo komfortowe. Oferujemy nowoczesne materace sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, bonellowe, lateksowe, piankowe, termoelastyczne, kokosowe oraz profilowane. Istnieje także możliwość wyboru materaca dwustronnego. Sami produkujemy dostępne w sklepie materace 70x140 cm, dlatego umożliwiamy naszym klientom wybór ich poszczególnych parametrów. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z asortymentem.

Praktyczne materace do pokoi dziecięcych

Dziecko bardzo potrzebuje zdrowego i spokojnego snu. Jest on niezbędny do regeneracji, ale również przyswajania nowych umiejętności. U nas istnieje możliwość wyboru dowolnego rozmiaru materaca do pokoju dziecięcego. Prezentujemy na przykład:

Zachęcamy do tego, aby w miarę możliwości wybrać materac szeroki, ponieważ wystarczy dziecku na dłużej, a jednocześnie da mu znacznie większy komfort snu. Poza rozmiarem materaca, u nas można też dopasować jego wysokość i stopień twardości.

Jaki materac 70x140 cm wybrać dla swojego dziecka?

Na Sweetsen.pl udostępniamy zarówno materace miękkie, jak i materace średnio twarde, które polecamy naszym najmłodszym klientom. Dysponujemy też materacami twardymi i bardzo twardymi, które przeznaczone są raczej dla osób o większej masie ciała. Nasze materace 70x140 cm produkujemy tylko przy użyciu wysokiej jakości surowców, które sami wybieramy. Materac powstaje na podstawie parametrów wybranych przez klienta i wysyłany jest do Państwa w ciągu dwóch dni roboczych. Nie rolujemy naszych materaców, ponieważ naszym zdaniem szkodzi to ich funkcjonalności i poszczególnym elementom konstrukcyjnym. Życzymy udanych zakupów.