• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 70x140 cm do łóżka

Zapraszamy do skorzystania z szybkiej wysyłki i bezpiecznej dostawy materaca w formie bez zginania czy rolowania. W ofercie materace 70x140 cm zróżnicowane pod względem konstrukcji i użytych materiałów. Pokrowce oferujemy niepikowane bądź pikowane.

Wybierając jeden z naszych materaców 70x140 cm można mieć pewność, że stwarza się optymalne i zdrowe warunki snu swojemu dziecku. Na Sweetsen.pl prezentujemy szeroką gamę wysokiej jakości materaców, które są bezpieczne i bardzo komfortowe. Oferujemy nowoczesne materace sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, bonellowe, lateksowe, piankowe, termoelastyczne, kokosowe oraz profilowane. Istnieje także możliwość wyboru materaca dwustronnego. Sami produkujemy dostępne w sklepie materace 70x140 cm, dlatego umożliwiamy naszym klientom wybór ich poszczególnych parametrów. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z asortymentem.

Praktyczne materace do pokoi dziecięcych

Dziecko bardzo potrzebuje zdrowego i spokojnego snu. Jest on niezbędny do regeneracji, ale również przyswajania nowych umiejętności. U nas istnieje możliwość wyboru dowolnego rozmiaru materaca do pokoju dziecięcego. Prezentujemy na przykład:

Zachęcamy do tego, aby w miarę możliwości wybrać materac szeroki, ponieważ wystarczy dziecku na dłużej, a jednocześnie da mu znacznie większy komfort snu. Poza rozmiarem materaca, u nas można też dopasować jego wysokość i stopień twardości.

Jaki materac 70x140 cm wybrać dla swojego dziecka?

Na Sweetsen.pl udostępniamy zarówno materace miękkie, jak i materace średnio twarde, które polecamy naszym najmłodszym klientom. Dysponujemy też materacami twardymi i bardzo twardymi, które przeznaczone są raczej dla osób o większej masie ciała. Nasze materace 70x140 cm produkujemy tylko przy użyciu wysokiej jakości surowców, które sami wybieramy. Materac powstaje na podstawie parametrów wybranych przez klienta i wysyłany jest do Państwa w ciągu dwóch dni roboczych. Nie rolujemy naszych materaców, ponieważ naszym zdaniem szkodzi to ich funkcjonalności i poszczególnym elementom konstrukcyjnym. Życzymy udanych zakupów.

CYBER MONDAY - 10% rabatu na standardowe rozmiary materacy- kod: cybermonday10. Na pozostałe rozmiary 6% - wpisz kod: cybermonday6