• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 70x130 cm do łóżka

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą materacy 70x130 cm. Znajdziesz u nas modele dopasowane do Twojej wagi i Twoich potrzeb. Na czas dostawy nie zwijamy, nie rolujemy materacy, masz pewność, że konstrukcja materaca nie ulegnie uszkodzeniu.

Wybierając materac do łóżka dziecięcego, warto kierować się przede wszystkim jego wysoką jakością. Maluch spędza przecież w pozycji leżącej wiele godzin w ciągu doby i powinien mieć zapewnioną jak najlepszą pozycję. W naszym sklepie Sweetsen.pl prezentujemy wysokiej klasy materace 70x130 cm wykonane z różnych materiałów. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisami poszczególnych produktów, aby dopasować do pokoju dziecięcego odpowiedni model. Ponieważ sami zajmujemy się produkowaniem materaców, jesteśmy w stanie zagwarantować ich trwałość i solidne wykonanie. Starannie dopasowujemy odpowiednie surowce, które są funkcjonalne i bardzo nowoczesne.

Materac 70x130 cm, który idealnie pasuje do potrzeb dziecka

Dla malucha sen jest niezwykle istotny, ponieważ sprzyja rozwojowi i pozwala na utrwalanie nabytych w ciągu dnia umiejętności. Dopasowany do potrzeb dziecka i jego ciała materac to gwarancja komfortu i wygody. U nas istnieje możliwość dopasowania stopnia twardości. Prezentujemy materace miękkie, materace średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Naszym zdaniem parametr ten powinien być dopasowany do masy ciała użytkownika. W przypadku małych dzieci najlepszym rozwiązaniem są zawsze materace miękkie lub średnio twarde. Produkt przygotowujemy zawsze na zamówienie klienta, aby dostosowany był do jego wymagań i spełniał wszystkie kryteria. Kiedy jest gotowy, wysyłamy go na płasko, ponieważ rolowanie materaca może uszkadzać jego elementy konstrukcyjne i negatywnie wpływać na funkcjonowanie.

Dostępne materace dziecięce

W naszym sklepie można dopasować odpowiedni rozmiar materaca do wielkości łóżka. Zapewniamy szeroką gamę produktów. Oferujemy na przykład:

Zachęcamy do tego, aby zoptymalizować produkt i wybrać jego poszczególne parametry. Jesteśmy przekonani, że właśnie tu znajdziecie Państwo najlepszy materac dla swojej pociechy. Życzymy udanych zakupów!