• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 70x120 cm do łóżka

Zadbaj o wybór właściwego materaca 70x120 cm. Weź pod uwagę swoją wagę, by zapewnić sobie wygodę i czuć się komfortowo w każdej pozycji. Pamiętaj o odpowiednim podparciu kręgosłupa, by nie narażać się na niepotrzebny ból lub napięcie mięśni.

Na Sweetsen.pl można znaleźć szeroką ofertę materaców 70x120 cm przeznaczonych do łóżek dziecięcych. Sami produkujemy wszystkie dostępne u nas materace i wykorzystujemy przy tym tylko surowce pierwszego gatunku. Dlatego gwarantujemy doskonałą jakość oraz wytrzymałość wszystkich dostępnych tu materacy 80x120 cm. Każdy produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie, aby można było dopasować jego poszczególne parametry. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełnym asortymentem sklepu i życzymy udanych zakupów.

Dopasowanie idealnego materaca 70x120 cm dla dziecka

Sen pełni bardzo ważną rolę w życiu młodego człowieka i jest mu niezbędny. Naszą rolą jako rodziców jest zapewnienie dziecku najlepszych warunków do snu. Nasze materace 75x120 cm cechują się wygodą oraz komfortem. Każdy z nich w optymalny sposób wspiera kręgosłup dziecka i pozwala mu wypoczywać. Bardzo ważne jest oczywiście dopasowanie stopnia twardości materaca. W przypadku małych dzieci polecamy nasze materace miękkie i te średnio twarde. Oczywiście, oferujemy też materace twarde i bardzo twarde. Odpowiednia parametryzacja materaca sprzyja maksymalnej wygodzie.

Jaki model materaca 70x120 cm wybrać do pokoju maluszka?

Na Sweetsen.pl prezentujemy materace z różnych materiałów. Oferujemy na przykład nowoczesne materace 120x120 cm sprężynowe Multipocket i kieszeniowe, materace bonellowe, kokosowe, lateksowe, piankowe i termoelastyczne. Zachęcamy do zapoznania się z opisami poszczególnych surowców oraz ich funkcjonalności. Nowy fabrycznie materac jest gotowy do wysyłki w ciągu dwóch dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Transportujemy go na płasko, aby nie zaszkodzić konstrukcji materaca 70x120 cm. Produkty obejmujemy dwuletnią gwarancją. Można je również zwrócić w ciągu trzydziestu dni, jeśli nie spełniają założonych oczekiwań. W razie wątpliwości odnośnie wyboru optymalnego materaca zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Życzymy udanych zakupów.