• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 65x220cm do łóżka

Niestandardowy wymiar materaca nie stanowi dla nas problemu. Tutaj oferujemy rozmiar 65x220 cm, ale w naszym sklepie znajdziesz dziesiątki innych wymiarów. Każdy materac jest w pokrowcu, który możesz ściągnąć - ma zamek z dwóch sąsiadujących boków.

W naszym sklepie można zamówić materac w dowolnie wybranym rozmiarze. Prezentujemy materace 65x220 cm, które wykorzystywane są w różnych warunkach. Nasze produkty wykonane są tylko z surowców pierwszego gatunku. Udostępniamy materace 80x220 cm sprężynowe, bonellowe, kokosowe, lateksowe i profilowane. Zapewniamy również materace z pianki termoelastycznej, które dosłownie otulają użytkownika i uznawane są za najwygodniejsze na rynku. W przypadku każdego materaca można u nas dopasować takie parametry, jak jego twardość, czy wysokość.

Bogaty asortyment materaców 65x220 cm

U nas klient sam projektuje swój materac, aby spełniał jego indywidualne preferencje. Taki materac 90x220 cm dopasowany jest do jego wagi i wzrostu, dzięki czemu zapewnia optymalne podparcie kręgosłupa, które rozkłada się w równomierny sposób. Produkty wysyłamy zawsze na płasko. Naszym zdaniem rolowanie materacy 65x220 cm nie sprzyja ich funkcjonalności. Uszkodzeniu mogą ulec poszczególne elementy. Jeśli materac nie spełni państwa wymagań, można go do nas zwrócić w ciągu trzydziestu dni.