Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 65x150 cm do łóżka

Wiemy, jak ważny jest sen dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów materacy 65x150 cm. Dobierz odpowiedni według wagi i preferencji. Dzięki szeroko rozwiniętej ofercie, każdy znajdzie odpowiedni produkt.

Decydując się na zakup nowego materaca 65x150 cm najlepiej wybrać produkt idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb osoby śpiącej. Każdy z nas ma bowiem inne przyzwyczajenia i w subiektywny sposób postrzega pojęcie wygody. Prezentowane na Sweetsen.pl materace 65x150 cm produkujemy samodzielnie, wykorzystując przy tym tylko surowce pierwszego gatunku. Materac jest zawsze fabrycznie nowy i powstaje na podstawie parametrów wybranych przez klienta składającego zamówienie. Zachęcamy serdecznie do poznania naszego asortymentu i życzymy udanych zakupów.

Jak zaprojektować idealny materac 65x150 cm dla siebie?

Materace w tym rozmiarze są wybierane zwykle dla małych dzieci. W naszej ofercie polecamy przede wszystkim nowoczesne materace piankowe, termoelastyczne, lateksowe, kokosowe i sprężynowe. W przypadku dzieci zaleca się raczej materace miękkie lub ewentualnie średnio twarde, z uwagi na niewielką masę ciała. U nas dostępne są też materace w wersji twardej oraz bardzo twardej. Istnieje możliwość wyboru wysokości materaca od 9 cm do 28 cm. Gotowy materac 65x150 cm wysyłamy do Państwa w ciągu dwóch dni roboczych. Nigdy nie rolujemy materaców, ponieważ może to negatywnie wpłynąć na ich poszczególne elementy konstrukcyjne. Zależy nam na tym, aby materac jak najdłużej zachował swoją żywotność i idealny stan.

Dostępne rozmiary materaców dla dzieci

Ponieważ sami produkujemy dostępne na Sweetsen.pl materace, istnieje możliwość wyboru dowolnej wielkości. Gorąco polecamy nasze materace 60x150 cm, które są kompaktowe i niewielkie, jak również materace 70x150 cm o większej szerokości oraz materace 140x150 cm do bardzo szerokich łóżek, na przykład dla rodzeństwa. Zachęcamy do tego, aby wybierać materace o jak największej powierzchni, ponieważ zawsze zwiększa ona poczucie komfortu. Sen jest bardzo ważną potrzebą w życiu małego człowieka. Dzięki niemu regeneruje się po całym dniu poznawania nowych umiejętności i zdobywania wiedzy. My zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów.