Materac do spania 60x220cm do łóżka

Jeżeli poszukujecie Państwo wygodnego i komfortowego materaca jednoosobowego, na pewno znajdziecie taki w naszym asortymencie. Jako doświadczony producent prezentujemy materace 60x220 cm oraz wiele innych rozmiarów, aby produkt idealnie dopasować do wielkości łóżka i preferencji użytkownika. Zapewniamy szeroki wybór zastosowanych materiałów i możliwość wyboru stopnia twardości oraz wysokości materaca. Każdy materac 60x220 cm produkujemy w oparciu o surowce najwyższej jakości, aby był trwały i wytrzymały, jak również w pełni spełniał swoje zadanie. Zachęcamy do poznania dostępnych produktów.

Bogaty asortyment materaców 60x220 cm

Udostępniamy materace różnego rodzaju, aby sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom. Można u nas znaleźć materace piankowe, lateksowe, kokosowe, bonellowe, kieszeniowe, Multipocket i termoelastyczne. W ofercie posiadamy zarówno jednostronne, jak i dwustronne dla osób mniej zdecydowanych. Zachęcamy, aby zawsze indywidualnie dopasować twardość wybranego materaca. Najlepiej zrobić to w oparciu o masę ciała użytkownika i jego wzrost. U nas można zamówić materac 60x220 cm w wersji miękkiej, średnio twarde oraz twarde. Każdy materac wykonywany jest na zamówienie klienta i wysyłany fabrycznie nowy. Nasz towar przewozimy na płasko i nigdy nie rolujemy materaców, aby nie zaszkodzić ich funkcjonalności.

Bogaty wybór rozmiarów materacy jednoosobowych

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z naszych klientów ma nieco inne oczekiwania wobec materaca. Ponieważ sami zajmujemy się produkcją, można u nas zamówić materace w dowolnych rozmiarach. Oferujemy na przykład:

Można u nas zamówić również materace do łóżek dwuosobowych w rozmaitych rozmiarach. Zapewniamy o najwyższej jakości wszystkich dostępnych produktów i ich trwałości. Wszystkie objęte 2-letnią gwarancją. Zapraszamy do złożenia zamówienia właśnie w naszym sklepie.

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni