UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w Sweetsen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 60x220cm do łóżka

Dostawa materaca 60x220 cm bez zginania czy rolowania to gwarancja, że środek materaca czyli sprężyny nie są uszkodzone a także tego, że to na prawdę mocny materiał. Wybierz model, który najbardziej trafi w Twoje gusta. Pokrowiec też możesz wybrać.

Jeżeli poszukujecie Państwo wygodnego i komfortowego materaca jednoosobowego, na pewno znajdziecie taki w naszym asortymencie. Jako doświadczony producent prezentujemy materace 60x220 cm oraz wiele innych rozmiarów, aby produkt idealnie dopasować do wielkości łóżka i preferencji użytkownika. Zapewniamy szeroki wybór zastosowanych materiałów i możliwość wyboru stopnia twardości oraz wysokości materaca. Każdy materac 60x220 cm produkujemy w oparciu o surowce najwyższej jakości, aby był trwały i wytrzymały, jak również w pełni spełniał swoje zadanie. Zachęcamy do poznania dostępnych produktów.

Bogaty asortyment materaców 60x220 cm

Udostępniamy materace różnego rodzaju, aby sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom. Można u nas znaleźć materace piankowe, lateksowe, kokosowe, bonellowe, kieszeniowe, Multipocket i termoelastyczne. W ofercie posiadamy zarówno jednostronne, jak i dwustronne dla osób mniej zdecydowanych. Zachęcamy, aby zawsze indywidualnie dopasować twardość wybranego materaca. Najlepiej zrobić to w oparciu o masę ciała użytkownika i jego wzrost. U nas można zamówić materac 60x220 cm w wersji miękkiej, średnio twarde oraz twarde. Każdy materac wykonywany jest na zamówienie klienta i wysyłany fabrycznie nowy. Nasz towar przewozimy na płasko i nigdy nie rolujemy materaców, aby nie zaszkodzić ich funkcjonalności.

Bogaty wybór rozmiarów materacy jednoosobowych

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z naszych klientów ma nieco inne oczekiwania wobec materaca. Ponieważ sami zajmujemy się produkcją, można u nas zamówić materace w dowolnych rozmiarach. Oferujemy na przykład:

Można u nas zamówić również materace do łóżek dwuosobowych w rozmaitych rozmiarach. Zapewniamy o najwyższej jakości wszystkich dostępnych produktów i ich trwałości. Wszystkie objęte 2-letnią gwarancją. Zapraszamy do złożenia zamówienia właśnie w naszym sklepie.