UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 60x210cm do łóżka

Marzysz o komfortowym, dobrym jakościowo materacu 60x210 cm. Wybierz ten właściwy, kierując się naszymi wskazówkami. Pomożemy dobrać odpowiednią twardość, budowę materaca a także najlepszy pokrowiec. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Sen pełni w życiu niezwykle istotną rolę już od pierwszych godzin. Potrzebujemy go, aby móc się rozwijać jako dzieci, a jako dorośli regenerować i czerpać siły. Dlatego tak ważny jest wybór dobrego materaca. W naszym sklepie prezentujemy wysokiej jakości materace 60x210 cm, które idealnie sprawdzają się w łóżkach dziecięcych, ale też w przypadku łóżek jednoosobowych na bardzo ograniczonej przestrzeni. Materace z naszego asortymentu produkujemy sami w oparciu o surowce pierwszego gatunku, aby zaproponować Państwu rozwiązanie z górnej półki. U nas można dopasować idealny materac 60x210 cm do potrzeb użytkownika. Zapraszamy do złożenia zamówienia na Sweetsen.pl!

Materace do różnych pomieszczeń

Ponieważ sami zajmujemy się produkcją dostępnego w sklepie towaru, istnieje możliwość zamówienia materaca o dowolnych rozmiarach. U nas z łatwością można wybrać materac 65x210 cm do pokoju dziecka, jak również wygodny materac 80x210 cm do pokoju wybrednego nastolatka, który wiele godzin spędza właśnie w łóżku. Bez trudu dopasujecie też Państwo wygodny materac 210x210 cm do łóżka dziecięcego. Każdy produkt wykonujemy na indywidualne zamówienie, aby spełniał wszystkie kryteria i oczekiwania. Nie transportujemy naszych materaców rolowanych, aby nie zaszkodzić ich unikalnej strukturze.

Najlepszy wybór materaców 60x210 cm

U nas można znaleźć materac, który będzie wygodny i komfortowy, ale jednocześnie w pełni bezpieczny dla kręgosłupa. Prezentujemy wysokiej klasy materace z pianki termoelastycznej, które zalecane są osobom cierpiącym na bóle kręgosłupa. Udostępniamy także nowoczesne materace sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, bonellowe, lateksowe, czy kokosowe. Zapewniamy też materace dwustronne. Klient sam dopasowuje też stopień twardości materaca do swojej masy ciała i wzrostu, jak również preferencji. Oferujemy materace miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Każdy z nich objęty jest dwuletnią gwarancją i można go do nas zwrócić w ciągu trzydziestu dni. Życzymy udanych zakupów.