UWAGA: Gwarancję dostawy przed Świętami zapewnia tylko kurier Ambro Express lub DPD
Na ten okres do 14.12 obowiązuje promocyjny cennik dostaw Ambro Express:
89 zł dla zamówień do 500 zł, 49 zł dla zamówień 501-1000 zł, 0 zł dla zamówień powyżej 1000 zł
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 60x190cm do łóżka

Zapraszamy do skorzystania z szybkiej wysyłki i bezpiecznej dostawy materaca w formie bez zginania czy rolowania. W ofercie materace 60x190 cm zróżnicowane pod względem konstrukcji i użytych materiałów. Pokrowce oferujemy niepikowane bądź pikowane.

Dostępne w naszym sklepie materace 60x190 cm są chętnie wybierane do pokoi dziecięcych. Taki materac nie zajmuje bowiem wiele miejsca, a dziecku zapewnia właściwą przestrzeń do snu. Prezentujemy materace wykonane z wielu różnych materiałów, aby każdy klient mógł wybrać idealny produkt dla siebie. Dostępne są u nas wysokiej jakości materace piankowe, kieszeniowe, Multipocket, bonellowe, lateksowe, profilowane, jak również materace dwustronne. Sami starannie dobieramy surowce, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość oferowanych produktów. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z asortymentem.

Jaki materac 60x190 cm będzie najlepszy do pokoju dziecięcego?

Rodzicom zależy głównie na wygodzie i komforcie, ale też na bezpiecznym śnie maluszka. Warto wybrać taki materac, który zapewni właściwe podparcie dla kręgosłupa i będzie w pełni bezpieczny dla maluchów śpiących na brzuchu. Naszym zdaniem doskonałym produktem do pokoju dziecięcego są materace piankowe i lateksowe, które dodatkowo cechują się higienicznością i wysoką wytrzymałością. U nas prezentujemy materace o różnych stopniach twardości. Najlepsze dla dzieci są z pewnością materace miękkie oraz średnio twarde. Niewielka masa ciała i wzrost sprawiają, że materace twarde mogą okazać się niewygodne i niepraktyczne. Z tego względu nie polecamy materaców kokosowych, które cechują się dość dużą twardością.

Najlepszy wybór rozmiarów materacy

Aby idealnie dopasować materac do potrzeb pokoju dziecięcego, trzeba wybrać właściwy rozmiar oraz wysokość. Ponieważ sami zajmujemy się produkcją, klient ma możliwość wyboru dowolnego rozmiaru. Zapewniamy na przykład:

Każdy materac wykonujemy dopiero po otrzymaniu zamówienia, aby klient otrzymał produkt fabrycznie nowy. Obejmujemy nasze produkty dwuletnią gwarancją. Można je również zwrócić do nas w ciągu trzydziestu dni, jeśli nie spełniają Państwa wymagań. Zapraszamy.