UWAGA: Gwarancję dostawy przed Świętami zapewnia tylko kurier Ambro Express lub DPD
Na ten okres do 14.12 obowiązuje promocyjny cennik dostaw Ambro Express:
89 zł dla zamówień do 500 zł, 49 zł dla zamówień 501-1000 zł, 0 zł dla zamówień powyżej 1000 zł
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 60x180cm do łóżka

W naszej ofercie dostępne są materace 60x180 cm zarówno piankowe jak i sprężynowe. Każdy model materacy przeznaczony jest dla osób o innych potrzebach. Materace dobieramy do wagi osoby korzystającej, jak również do preferencji.

Zaprojektowanie własnego materaca jest najkrótszą drogą do uzyskania pełnej satysfakcji, ale nie tylko. Po takie rozwiązanie jak oferowane przez Sweetsen.pl samodzielne projektowanie materaca 60x180 cm sięgnąć warto również z uwagi na jego ekonomiczne aspekty. Wybór własnego materaca i skomponowanie go od podstaw pozwala na uniknięcie sytuacji, w której wybrany już gotowy, seryjnie produkowany model, będzie zawierał rozwiązania, materiały czy warstwy niepotrzebne dla danego użytkownika. Przepłacanie za materac 65x180 cm w przypadku wyboru już gotowej propozycji od producenta nie będzie miało miejsca tylko wtedy, gdy bardzo wnikliwie przeanalizowany zostanie skład materiałowy i konstrukcja danego modelu pod kątem indywidualnych potrzeb użytkownika. Pełną kontrolę nad tym, jak wygląda i jak zbudowany jest konkretny materac 70x180 cm daje tylko i wyłącznie samodzielne jego zaprojektowanie.

Jak przebiega projektowanie materaca 60x180 cm na Sweetsen.pl

Na szczęście dzisiaj, dzięki rozbudowanym internetowym narzędziom, jest to proste jak nigdy przedtem i każdy użytkownik szybko odnajdzie się w roli projektanta konkretnego materaca sypialnianego. Proces projektowania dowolnego materaca kieszeniowego czy bonellowego rozpoczyna się od wskazania tych samych, całkowicie podstawowych parametrów, bez których trudno wyobrazić sobie uzyskanie jakiegokolwiek szkieletu projektu. Klient korzystający ze strony Sweetsen.pl wybiera więc takie dane swojego przyszłego materaca 90x180 cm jak:

  • długość, szerokość oraz wysokość materaca
  • twardość materaca (w zakresie od miękkiego H1 do bardzo twardego H4)
  • zastosowane materiały (hipoalergiczne, roślinne, syntetyczne itp.)
  • rodzaj pokrowca (zastosowanie materiałów jak lateks, termoelastyczne itp.)
  • zastosowane sprężyny (ich rodzaj, elastyczność, rozmieszczenie itp.)

Gwarancja satysfakcji od producenta

Produkując wszystkie oferowane materace 60x180 cm od podstaw przez lata, wyrobiliśmy sobie sprawdzone metody produkcyjne i nawiązaliśmy współpracę z zaufanymi dostawcami materiałów i surowców na nasze konstrukcje. Dzięki temu wszystkim naszym klientom zamawiającym materace kieszeniowe ze stron Sweetsen.pl lub decydujących się na ich samodzielne zaprojektowanie udzielamy dwuletniej gwarancji na wszystkie dostarczone modele. Jesteśmy pewni, że zakupione u nas materaca w 100% odpowiedzą na Państwa oczekiwania.