• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 60x170 cm do łóżka

Dostępne materace 60x170 cm piankowe i w konstrukcji sprężynowej. Wersja multipocket to podwójna konstrukcja dla osób lubiących twarde, mocne materace. Wersja max plus zapewni zadowolenie osobom preferującym materace wysokie.

Produkcja materaców sypialnianych jeszcze nigdy nie stała na tak wysokim poziomie, jak obecnie, co jest zasługą przede wszystkim pojawiających się wciąż, nowych syntetycznych materiałów, które pozwalają na usprawnianie znanych i sprawdzonych rozwiązań z poprzednich sezonów. Zastępowanie materiałów naturalnych jak kokos czy końskie włosie syntetycznymi surowcami jak pianka termoelastyczna, zmieniła sposób produkcji i funkcjonalność materaców 60x170 cm. Z powodzeniem zaprojektować można dzisiaj materac o dowolnych gabarytach i nic nie stoi na przeszkodzie, aby te same wygodne i trwałe rozwiązania zastosować w bardzo małych i wąskich materacach kieszeniowych jak i materacach o królewskich wymiarach 220x220 cm i maksymalnej grubości. To sprawia, że wygodny i zdrowy sen, tak samo, jak komfortowy wypoczynek dzienny, stoi otworem dla każdego rodzaju użytkownika oraz typu pomieszczenia.

Materiały stosowane w materacach 60x170 cm od Sweetsen.pl

Produkowane przez nas materace 90x170 cm dostępne na stronie Sweetsen.pl dają każdemu możliwość sprawdzenia na sobie, jak kosmiczne technologie produkcyjne i materiałowe przekładają się na niespotykany do tej pory poziom komfortu i relaksacji ciała oraz umysłu. Dzięki lateksowi oferowane przez nas materace 75x170 cm są zdecydowanie bardziej trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości, ponieważ ich konserwacja na takiej powierzchni nie wymaga zastosowania dodatkowych środków, a wyczyszczenie ewentualnych plam i odbarwień jest znacznie łatwiejsze z takiej powierzchni. Z kolei unikalna w skali światowej, innowacyjna sztucznie uzyskiwana pianka termoelastyczna sprawia, że przewodzenie cieplne, a także poprawa krążenia użytkownika i właściwa wentylacja, wręcz zachęcają ciało człowieka do wypoczywania.

Gwarancje producenta na oferowane materace 60x170 cm

 Wszystkie wyprodukowane przez nas materace 80x170 cm tworzone są z tą samą troską o detal, a materiały zarówno naturalne, jak i syntetyczne na produkcję, zawsze pochodzą z tych samych sprawdzonych źródeł. Dzięki temu wszystkim naszym klientom, bez względu na wybrany lub zaprojektowany ostatecznie model, udzielamy dwuletniej gwarancji. Dodatkowo każdy zakup może zostać do nas zwrócony w okresie 30 dni od dostawy do klienta.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.06.2023