UWAGA:W dniach 5-16.07.2021 trwać będzie przerwa urlopowa - nie będziemy produkować materacy.
Zamówienia przyjęte i opłacone lub wybrane za pobraniem do 30.06.2021 będę zrealizowane przed ulropem. Późniejsze zamówienia będą realizowane od 19.07.2021.
W czasie przerwy urlopowej będziemy dostępni i będziemy doradzać Państwu poprzez telefon, e-mail i czat w kwestii doboru materacy.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 60x150 cm do łóżka

Najistotniejszym elementem każdej sypialni i każdego łóżka, jest właściwie dobrany, wygodny materac 60x150 cm. Jego zakup powinien być przemyślany i rozważony pod wieloma względami. W razie potrzeby służymy swoim doświadczeniem i poradą.

Tworzenie materaców z materiałów naturalnych wciąż jest spotykane i również w ofercie Sweetsen.pl nie brakuje propozycji najbardziej klasycznych jak chociażby modele kokosowe. Na nieco wyższym poziomie zaawansowania i funkcjonalności znajdują się materace 60x150 cm łączące w sobie elementy całkowicie naturalne z tymi syntetycznymi, dla uzyskania lepszych właściwości przy zachowaniu równie niskich cen. Najbardziej zaawansowane techniczne i materiałowo materace 65x150 cm są natomiast w większości lub całości zbudowane z innowacyjnych materiałów syntetycznych, jak pianka termoelastyczna, co podnosi ich trwałość, funkcjonalność czy odporność na zmienne warunki zewnętrzne. Materiały syntetyczne charakteryzują się również szybszym adaptowaniem się do zmieniającej się pozycji ciała, dzięki czemu materac kieszeniowy nowej generacji praktycznie żyje razem ze swoim użytkownikiem, idealnie dopasowując się do jego ciała i pozycji w łóżku.

Materace 60x150 cm w 100% z syntetycznych surowców

Całkowite poleganie na materiałach syntetycznych pozwala nie tylko na wydłużenie okresu przydatności, tzw. żywotności danego modelu, ale również zwiększa jego funkcjonalność. Sztuczne materiały na materac 70x150 cm pozwalają np. uzyskać ten sam stopień termoizolacji czy amortyzacji i podparcia dla ciała, przy jednoczesnym oferowaniu znacznie niższej masy własnej. Materace 80x150 cm wyprodukowane przez nas z materiałów sztucznych są nie tylko bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne czy oddziaływanie czynników zewnętrznych fizykochemicznych, są również znacznie lżejsze przy zachowaniu tych samych proporcji, co ich odpowiedniki z materiałów naturalnych.

Syntetyczne materace 60x150 cm o podwyższonej przepuszczalności

Podwyższona przepuszczalność termiczna i wentylacja sprawiają, że wypoczynek na konkretnym materacu 60x150 cm jest znacznie bardziej komfortowy – nie prowadzi do przegrzania ciała, a przy niższych temperaturach do jego wychłodzenia. Jednocześnie gwarantuje uczucie świeżości i zmniejsza ryzyko jakiegokolwiek uczulenia czy alergii. Wszystkie produkowane przez nas materace stworzone są z odpowiednią troską o detal i zastosowany materiał.