UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 8.12.2021 zostaną dostarczone przed Świętami Bożego Narodzenia**.
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane przed lub po Nowym Roku.
* opłacone tzn. zostaną zaksięgowane pieniądze na naszym koncie
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 60x140 cm do łóżka

Znajdziesz u nas materac 60x140 cm dla każdego. Nie znasz się na materacach? Nie szkodzi, skorzystaj z naszej porady. Doradzimy twardość i konstrukcję - mamy materace piankowe i sprężynowe. Pokrowiec do wyboru według gustu i potrzeb. Zapraszamy.

Decydując się na zakup nowego materaca 60x140 cm najlepiej wybrać produkt idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb osoby śpiącej. Każdy z nas ma bowiem inne przyzwyczajenia i w subiektywny sposób postrzega pojęcie wygody. Prezentowane na Sweetsen.pl materace 60x140 cm produkujemy samodzielnie, wykorzystując przy tym tylko surowce pierwszego gatunku. Materac jest zawsze fabrycznie nowy i powstaje na podstawie parametrów wybranych przez klienta składającego zamówienie. Zachęcamy serdecznie do poznania naszego asortymentu i życzymy udanych zakupów.

Jak zaprojektować idealny materac 60x140 cm dla siebie?

Materace w tym rozmiarze są wybierane zwykle dla małych dzieci. W naszej ofercie polecamy przede wszystkim nowoczesne materace piankowe, termoelastyczne, lateksowe, kokosowe i sprężynowe. W przypadku dzieci zaleca się raczej materace miękkie lub ewentualnie średnio twarde, z uwagi na niewielką masę ciała. U nas dostępne są też materace w wersji twardej oraz bardzo twardej. Istnieje możliwość wyboru wysokości materaca od 9 cm do 28 cm. Gotowy materac 60x140 cm wysyłamy do Państwa w ciągu dwóch dni roboczych. Nigdy nie rolujemy materaców, ponieważ może to negatywnie wpłynąć na ich poszczególne elementy konstrukcyjne. Zależy nam na tym, aby materac jak najdłużej zachował swoją żywotność i idealny stan.

Dostępne rozmiary materaców dla dzieci

Ponieważ sami produkujemy dostępne na Sweetsen.pl materace, istnieje możliwość wyboru dowolnej wielkości. Gorąco polecamy nasze materace 65x140 cm, które są kompaktowe i niewielkie, jak również materace 80x140 cm o znacznie większej szerokości oraz materace 140x140 cm do bardzo szerokich łóżek, na przykład dla rodzeństwa. Zachęcamy do tego, aby wybierać materace o jak największej powierzchni, ponieważ zawsze zwiększa ona poczucie komfortu. Sen jest bardzo ważną potrzebą w życiu małego człowieka. Dzięki niemu regeneruje się po całym dniu poznawania nowych umiejętności i zdobywania wiedzy. My zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów.