• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 60x140 cm do łóżka

Znajdziesz u nas materac 60x140 cm dla każdego. Nie znasz się na materacach? Nie szkodzi, skorzystaj z naszej porady. Doradzimy twardość i konstrukcję - mamy materace piankowe i sprężynowe. Pokrowiec do wyboru według gustu i potrzeb. Zapraszamy.

Decydując się na zakup nowego materaca 60x140 cm najlepiej wybrać produkt idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb osoby śpiącej. Każdy z nas ma bowiem inne przyzwyczajenia i w subiektywny sposób postrzega pojęcie wygody. Prezentowane na Sweetsen.pl materace 60x140 cm produkujemy samodzielnie, wykorzystując przy tym tylko surowce pierwszego gatunku. Materac jest zawsze fabrycznie nowy i powstaje na podstawie parametrów wybranych przez klienta składającego zamówienie. Zachęcamy serdecznie do poznania naszego asortymentu i życzymy udanych zakupów.

Jak zaprojektować idealny materac 60x140 cm dla siebie?

Materace w tym rozmiarze są wybierane zwykle dla małych dzieci. W naszej ofercie polecamy przede wszystkim nowoczesne materace piankowe, termoelastyczne, lateksowe, kokosowe i sprężynowe. W przypadku dzieci zaleca się raczej materace miękkie lub ewentualnie średnio twarde, z uwagi na niewielką masę ciała. U nas dostępne są też materace w wersji twardej oraz bardzo twardej. Istnieje możliwość wyboru wysokości materaca od 9 cm do 28 cm. Gotowy materac 60x140 cm wysyłamy do Państwa w ciągu dwóch dni roboczych. Nigdy nie rolujemy materaców, ponieważ może to negatywnie wpłynąć na ich poszczególne elementy konstrukcyjne. Zależy nam na tym, aby materac jak najdłużej zachował swoją żywotność i idealny stan.

Dostępne rozmiary materaców dla dzieci

Ponieważ sami produkujemy dostępne na Sweetsen.pl materace, istnieje możliwość wyboru dowolnej wielkości. Gorąco polecamy nasze materace 65x140 cm, które są kompaktowe i niewielkie, jak również materace 80x140 cm o znacznie większej szerokości oraz materace 140x140 cm do bardzo szerokich łóżek, na przykład dla rodzeństwa. Zachęcamy do tego, aby wybierać materace o jak największej powierzchni, ponieważ zawsze zwiększa ona poczucie komfortu. Sen jest bardzo ważną potrzebą w życiu małego człowieka. Dzięki niemu regeneruje się po całym dniu poznawania nowych umiejętności i zdobywania wiedzy. My zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023