• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 60x130 cm do łóżka

W ofercie różnej budowy materace 60x130 cm. Mamy modele miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Mamy modele piankowe, bonelowe i na sprężynie pocketowej. Wybór zależy od Twoich potrzeb. Jeśli nie wiesz, który model wybrać skontaktuj się z nami.

Serdecznie polecamy Państwa uwadze ofertę naszych materaców 60x130 cm do łóżek dziecięcych. Prezentujemy tylko produkty najwyższej jakości, które sami wykonujemy zawsze na indywidualne zamówienie klienta. Dostępne są u nas materace z różnych materiałów, które cechują się dużą funkcjonalnością i wytrzymałością. Proponujemy materace kieszeniowe, Multipocket, bonellowe, profilowane, lateksowe, kokosowe i z nowoczesnych pianek. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem na Sweetsen.pl i życzymy udanych zakupów.

Idealne materac 60x130 cm dla dziecka

Sen jest niezwykle istotną potrzebą życiową, bez której nasz organizm nie jest w stanie funkcjonować. W przypadku małych dzieci sen niezbędny jest nie tylko do regeneracji. Dziecko we śnie rozwija się i utrwala nabyte w ciągu dnia umiejętności. Dlatego tak ważny jest wybór optymalnego materaca 60x130 cm, który będzie odpowiednio twardy i który zapewni duży komfort i wygodę. Rolą materaca jest też zapewnianie właściwego wsparcia dla kręgosłupa, który dopiero się kształtuje. U nas dostępne są zarówno materace miękkie, jak i średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Najmłodszym, z uwagi na ich niewielką masę ciała polecamy serdecznie materace miękkie, ewentualnie te o średnim stopniu twardości.

Materace 60x130 cm, idealne do dziecięcych łóżek

Sami zajmujemy się produkcją dostępnych w naszym sklepie materaców. Ponieważ zależy nam na maksymalnym zadowoleniu klientów, każdy produkt przygotowujemy dopiero po otrzymaniu specyfikacji. Zachęcamy do wyboru materaca w odpowiednim rozmiarze, który może posłużyć maluszkowi nieco dłużej. Udostępniamy na przykład materace 75x130 cm, które są nieco szersze, praktyczne materace 90x130 cm i najwygodniejsze materace 130x130 cm. Sami dopasowujecie Państwo takie parametry jak rodzaj wypełnienia, wysokość, czy stopień twardości materaca. Gotowy produkt zawsze wysyłamy na płasko, ponieważ rolowanie może negatywnie wpłynąć na jego funkcjonalność. Wszystkie materace obejmujemy dwuletnią gwarancją. Zapraszamy!

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz