• Parametry
  • Materac do spania 220x220 cm do łóżka

Z naszej oferty wybierzesz materac 220x220 cm spośród kilku wariantów twardości i konstrukcji. Możesz wybrać pokrowiec pikowany bądź niepikowany. Każdy model dostarczymy do Ciebie bez zginania czy rolowania, taki materac możesz użytkować od razu.

Jaki materac 220x220 cm wybrać?

Całkowicie kwadratowe materace to doskonałe rozwiązanie z wielu punktów widzenia. Nawet przy stosunkowo niedużej przestrzeni możliwe jest znalezienie miejsca dla łóżka prawdziwie królewskiego, a do takiego najlepiej sprawdza się kwadratowy materac 220x220. Przy tak dużej powierzchni materaca wyjątkowo ważne jest jednak wykonanie go z odpowiednią starannością – zwłaszcza jeśli chodzi o jego technologię produkcyjną, jak i zastosowane materiały. Ponieważ materace kieszeniowe o takich gabarytach najczęściej wybierane są do łóżek dwuosobowych, wyjątkowo ważne jest zatroszczenie się o najwyższy poziom jego wykonania.

Jak zadbać o materac 220x220 cm

Tylko i wyłącznie najbardziej innowacyjne rozwiązania takie jak zastosowanie sprężyn kieszeniowych Multipocket albo sięgnięcie po maksymalnie komfortową i przylegającą piankę termo-elastyczną sprawiają, że materac lateksowy o tak znacznych wymiarach jest w stanie zachować swój kształt i wszystkie funkcje nawet po wielu latach użytkowania przez dwoje dorosłych. To szczególnie ważne, ponieważ w większości przypadków materace 210x220 cm kupowane są z myślą o zastosowaniu właśnie w łóżku małżeńskim, więc powinny być trwałe i zachowywać wszystkie swoje parametry przez wiele lat. Zapewnia to sweetsen.pl, który oferuje dwuletnią gwarancję na swoje produkty.

Zainwestuj w wysokiej jakości materac 220x220 cm

Zainwestowanie w najlepsze rozwiązania materiałowe oraz konstrukcyjne sprawia, że otrzymany model materaca 195x220 cm jest idealnie wentylowany, doskonale przywiera do ciała użytkownika, a jednocześnie zapewnia właściwe podparcie i wspiera tylko anatomicznie poprawne ułożenie ciała. Materace we wszystkich rozmiarach, również materace 170x220 cm wykonane przez Sweetsen.pl mogą być przygotowane zarówno z użyciem już gotowych i sprawdzonych wzorców, rozmiarów oraz rozwiązań, jak i wyprodukowane zgodnie z indywidualnymi, precyzyjnymi wytycznymi klienta, który sam projektuje materac 220x220 cm zgodny ze swoimi potrzebami oraz możliwościami finansowymi. Dzięki temu nawet najbardziej nietypowe potrzeby aranżacyjne wnętrza czy przyzwyczajenia i preferencje snu użytkownika – mogą zostać zaspokojone na stronach Sweetsen.pl.

Zamów komfortowy materac 220x220 cm!
Wyśpij się na wygodnym materacu i już nigdy nie budź się w nocy

Sweetsen.pl

Produkujemy wygodne materace z myślą o Twoim spokojnym śnie

135 420 materacy wyprodukowanych w 5 lat
135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

574 rozmiary każdego materaca nawet w 3 dni w Twoim  łóżku
574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców
265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 
30 dni na przetestowanie materaca
Darmowa dostawa
na płasko
Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment
Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji
Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz