• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 220x220cm do łóżka

Z naszej oferty wybierzesz materac 220x220 cm spośród kilku wariantów twardości i konstrukcji. Możesz wybrać pokrowiec pikowany bądź niepikowany. Każdy model dostarczymy do Ciebie bez zginania czy rolowania, taki materac możesz użytkować od razu.

Całkowicie kwadratowe materace to doskonałe rozwiązanie z wielu punktów widzenia. Nawet przy stosunkowo niedużej przestrzeni możliwe jest znalezienie miejsca dla łóżka prawdziwie królewskiego, a do takiego najlepiej sprawdza się kwadratowy materac 220x220. Przy tak dużej powierzchni materaca wyjątkowo ważne jest jednak wykonanie go z odpowiednią starannością – zwłaszcza jeśli chodzi o jego technologię produkcyjną, jak i zastosowane materiały. Ponieważ materace kieszeniowe o takich gabarytach najczęściej wybierane są do łóżek dwuosobowych, wyjątkowo ważne jest zatroszczenie się o najwyższy poziom jego wykonania.

Jak zadbać o materac 220x220 cm

Tylko i wyłącznie najbardziej innowacyjne rozwiązania takie jak zastosowanie sprężyn kieszeniowych Multipocket albo sięgnięcie po maksymalnie komfortową i przylegającą piankę termo-elastyczną sprawiają, że materac lateksowy o tak znacznych wymiarach jest w stanie zachować swój kształt i wszystkie funkcje nawet po wielu latach użytkowania przez dwoje dorosłych. To szczególnie ważne, ponieważ w większości przypadków materace 210x220 cm kupowane są z myślą o zastosowaniu właśnie w łóżku małżeńskim, więc powinny być trwałe i zachowywać wszystkie swoje parametry przez wiele lat. Zapewnia to sweetsen.pl, który oferuje dwuletnią gwarancję na swoje produkty.

Dlaczego warto zainwestować w jakościowy materac 220x220 cm

Zainwestowanie w najlepsze rozwiązania materiałowe oraz konstrukcyjne sprawia, że otrzymany model materaca 195x220 cm jest idealnie wentylowany, doskonale przywiera do ciała użytkownika, a jednocześnie zapewnia właściwe podparcie i wspiera tylko anatomicznie poprawne ułożenie ciała. Materace we wszystkich rozmiarach, również materace 170x220 cm wykonane przez Sweetsen.pl mogą być przygotowane zarówno z użyciem już gotowych i sprawdzonych wzorców, rozmiarów oraz rozwiązań, jak i wyprodukowane zgodnie z indywidualnymi, precyzyjnymi wytycznymi klienta, który sam projektuje materac 220x220 cm zgodny ze swoimi potrzebami oraz możliwościami finansowymi. Dzięki temu nawet najbardziej nietypowe potrzeby aranżacyjne wnętrza czy przyzwyczajenia i preferencje snu użytkownika – mogą zostać zaspokojone na stronach Sweetsen.pl.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 05.06.2023