• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 210x220cm do łóżka

Tak, mamy dla Ciebie materac w rozmiarze 210x220 cm. Wybierz spośród szerokiej oferty materiałów i konstrukcji. Lubisz twarde materace? Mamy takie. Wolisz piankę visco, lateks? Znajdziesz u nas to wszystko. Pokrowiec też możesz wybrać.

Komfortowy sen kojarzony jest przede wszystkim z dużym łóżkiem i obszernym materacem, ale faktem jest, że przy dzisiejszej technologii, również te najmniejsze i najwęższe materace mogą z powodzeniem dostarczać najwyższego poziomu komfortu w trakcie snu. Decydując się jednak na zakup największych materacy 210x220 cm z oferty Sweetsen.pl, można poczuć się w trakcie nocnego wypoczynku jak na prawdziwym królewskim łożu lub w hotelowym apartamencie w wersji prezydenckiej. Niekończąca się przestrzeń materaca dwustronnego umożliwia przyjęcie dowolnej pozycji we śnie przez dwie dorosłe osoby i nadal spędzenie bardzo wygodnego czasu.

Materace 210x220 cm do wykorzystania również w ciągu dnia

Również w trakcie dnia taki pełnowymiarowy i wielkogabarytowy materac 220x220 cm może posłużyć jako idealna przestrzeń do rozrywki, zabawy czy spędzania czasu w pozycji siedzące, np. podczas czytania książki. Dlatego tak wielu klientów decyduje się właśnie na największe materace w ofercie – tak duża powierzchnia pozwala na wykorzystanie materaca do wielu różnych funkcji, a dodatkowo prezentuje się wyjątkowo estetycznie. Oferowane materace 200x220 cm prosto od producenta to przede wszystkim połączenie funkcjonalności z estetyką. Niemalże kwadratowa powierzchnia materaca sprawia, że wygląda on rewelacyjnie już na pierwszy rzut oka.

Materace 210x220 cm – funkcjonalność i estetyka w jednym

Dodatkowo coraz częściej materace tego typu zamawiane są celowo z myślą o przykryciu stelażu łóżka ze skrzynią ukrytą pod spodem. To sprawia, że duże sypialnianie łóżko nie tylko prezentuje się dzisiaj bardzo efektownie wizualnie, ale również jest bardzo praktyczne, ponieważ łóżko może dawać dodatkową i to bardzo obszerną powierzchnię przechowalniczą. Taki ukryty przed wzrokiem gości dodatkowy magazynek w sypialni to świetne rozwiązanie – zwłaszcza jeśli pod łóżkiem zdecydujemy się przechowywać wszystkie niezbędne do ubrania łóżka materiały jak prześcieradło, poszewki, kołdrę, poduszki czy narzutę. Współczesne materace 195x220 cm mogą spełniać wszystkie swoje walory i funkcje przez wiele lat, ponieważ są trwałe. Odpowiadają za to nowoczesne materiały syntetyczne, które wzmacniają konstrukcję, uelastyczniają ją lub zwiększają przewodzenie cieplne czy wentylację.

CYBER MONDAY - 10% rabatu na standardowe rozmiary materacy- kod: cybermonday10. Na pozostałe rozmiary 6% - wpisz kod: cybermonday6