UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach

Materac do spania 210x210cm do łóżka

Idealnie kwadratowy materac to doskonałe wyposażenie do każdego wnętrza, ale żeby wygospodarować miejsce dla ponad dwumetrowego materaca w formie kwadratu, potrzeba naprawdę dużej sypialni. Właściciele takich typowo apartamentowych czy loftowych mieszkań przeważnie nie mają problemu ani z tym, aby znaleźć z powodzeniem miejsce na materac 210x210 cm do sypialni czy ogromną wyspę kuchenną w otwartym na kuchnię salonie. Przestrzeń jest tym, co determinuje konkretne rozwiązania sypialniane a kwadratowe łóżko jest nie tylko mega komfortowe, ale również bardzo praktyczne. O tym, że rozwiązania takie jak materac kieszeniowy 210x210 cm są bardziej funkcjonalne, świadczy także możliwość ich bardzo skutecznego i wielorakiego wykorzystania w trakcie dnia. Materac 205x210 cm może posłużyć jako przestrzeń do pracy, nauki czy zabawy w przypadku osoby dorosłej, nastolatka albo dorastającego dopiero dziecka.

Trwały materac 210x210 cm do nowoczesnego loftu

Już nie tylko apartamenty i lofty sprzedawane w starych postprzemysłowych lokalizacjach i budynkach zaadaptowanych na nowo na potrzeby mieszkaniowe, są dzisiaj nowocześnie i funkcjonalnie urządzane. Coraz częściej nowe budownictwo i osiedla wielorodzinnych bloków projektowane są z dwukondygnacyjnymi apartamentami, gdzie właściciele chętnie planują i aranżują wyposażenie w stylu loftowym. A ponieważ loft to wysokie i bardzo otwarte przestrzenie, materac 200x210 cm w sypialni pozwala podkreślić przestronność i otwartość tych wszystkich pomieszczeń.

Materac kieszeniowy do apartamentu z antresolą

Wyjątkiem może być loft wyposażony w antresolę, na której projektowana jest sypialnia – wtedy wybór indywidualnego zamówienia i wskazanie mniej typowego rozmiaru na materac 180x210 cm pozwoli maksymalnie wykorzystać nawet ten ograniczony metraż. Antresola to często pomieszczenie o wyjątkowym przeznaczeniu oraz lokalizacji, dlatego w przypadku poszukiwania materaca 190x210 cm do użytku na antresoli warto poszukać modeli wyjątkowym wskaźniku wentylacji, a także modeli szczególnie trwałych. Wyprodukowane przez Sweetsen.pl materace charakteryzują się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz zachowaniem wszystkich walorów funkcjonalnych nawet przy długotrwałym i intensywnym użytkowaniu.

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni