• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 210x210cm do łóżka

W naszej ofercie dostępne są materace 210x210 cm zarówno piankowe jak i sprężynowe. Każdy model materacy przeznaczony jest dla osób o innych potrzebach. Materace dobieramy do wagi osoby korzystającej, jak również do preferencji.

Idealnie kwadratowy materac to doskonałe wyposażenie do każdego wnętrza, ale żeby wygospodarować miejsce dla ponad dwumetrowego materaca w formie kwadratu, potrzeba naprawdę dużej sypialni. Właściciele takich typowo apartamentowych czy loftowych mieszkań przeważnie nie mają problemu ani z tym, aby znaleźć z powodzeniem miejsce na materac 210x210 cm do sypialni czy ogromną wyspę kuchenną w otwartym na kuchnię salonie. Przestrzeń jest tym, co determinuje konkretne rozwiązania sypialniane a kwadratowe łóżko jest nie tylko mega komfortowe, ale również bardzo praktyczne. O tym, że rozwiązania takie jak materac kieszeniowy 210x210 cm są bardziej funkcjonalne, świadczy także możliwość ich bardzo skutecznego i wielorakiego wykorzystania w trakcie dnia. Materac 205x210 cm może posłużyć jako przestrzeń do pracy, nauki czy zabawy w przypadku osoby dorosłej, nastolatka albo dorastającego dopiero dziecka.

Trwały materac 210x210 cm do nowoczesnego loftu

Już nie tylko apartamenty i lofty sprzedawane w starych postprzemysłowych lokalizacjach i budynkach zaadaptowanych na nowo na potrzeby mieszkaniowe, są dzisiaj nowocześnie i funkcjonalnie urządzane. Coraz częściej nowe budownictwo i osiedla wielorodzinnych bloków projektowane są z dwukondygnacyjnymi apartamentami, gdzie właściciele chętnie planują i aranżują wyposażenie w stylu loftowym. A ponieważ loft to wysokie i bardzo otwarte przestrzenie, materac 200x210 cm w sypialni pozwala podkreślić przestronność i otwartość tych wszystkich pomieszczeń.

Materac kieszeniowy do apartamentu z antresolą

Wyjątkiem może być loft wyposażony w antresolę, na której projektowana jest sypialnia – wtedy wybór indywidualnego zamówienia i wskazanie mniej typowego rozmiaru na materac 180x210 cm pozwoli maksymalnie wykorzystać nawet ten ograniczony metraż. Antresola to często pomieszczenie o wyjątkowym przeznaczeniu oraz lokalizacji, dlatego w przypadku poszukiwania materaca 190x210 cm do użytku na antresoli warto poszukać modeli wyjątkowym wskaźniku wentylacji, a także modeli szczególnie trwałych. Wyprodukowane przez Sweetsen.pl materace charakteryzują się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz zachowaniem wszystkich walorów funkcjonalnych nawet przy długotrwałym i intensywnym użytkowaniu.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz