• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 200x240cm do łóżka

Trwały materac oparty jest na mocnej konstrukcji, która też tworzy stabilne i komfortowe podparcie naszego kręgosłupa. Oferujemy materace w rozmiarze 200x240 o zróżnicowanej budowie. U nas znajdziesz to czego szukasz.

Znając swoje produkty, jesteśmy przekonani że nasze materace 200x240 cm są wykonane z najwyższej jakości surowców, niezależnie od wybranego modelu czy rozmiaru materaca. Mając na uwadze jak ważny dla człowieka jest sen i odpoczynek, jak dużo czasu spędzamy każdego dnia w łóżku, jak istotny jest rozmiar materaca, dobrze dobrany do potrzeb i oczekiwań, dlatego oferta materacy jest nieograniczona w konfiguracjach i rozmiarach. Dla jednych materac 200x240 cm będzie tym o wystarczającej powierzchni snu, dający swobodę ruchu, dla innych w przypadku osób śpiących w pojedynkę wystarczy materac 140x240 cm.

Jaki materac dla par? - konstrukcja i surowce

Dobierając materac 195x240 cm pod konkretne potrzeby i użytkowników, możemy wybrać spośród materacy pocket, multipocket, materacy piankowych i lateksowych.

Każdy z wymienionych powyżej rodzai materacy, będzie dla innej grupy osób śpiących. W dużej mierze jest to uzależnione min. od wagi ciała, indywidualnych potrzeb, oczekiwań, problemów zdrowotnych. Materace na konstrukcji pocket i multipocket są to materace z wykorzystaniem sprężyny kieszeniowej, która tworzy powierzchnię cichą i niezależną. To co różni te dwa rodzaje konstrukcji to ilość i średnica użytej sprężyny. Pocket posiada 262 szt/m2, a Multipocket 510 szt/m2. Zwiększona ilość punktów podparcia w wersji Multipocket ma duży wpływ na żywotność i odczucie twardości na powierzchni materaca. Znaczną różnicę można zauważyć również w materacach piankowych i tych z rdzeniem lateksowym. W materacach piankowych bazą jest surowiec poliuretanowy T25, który jest w stopniu średnio twardym o zwiększonej sztywności. Ten rodzaj materacy piankowych, bazowych jak i bardziej rozbudowanych poleca się dzieciom, osobom z niższą wagą do około 60kg. Materace oparte na rdzeniu lateksowym wyróżniają się swoją odpornością na wypracowania, są bardzo komfortowe, podtrzymują naniesiony ciężar niezależnie czy jest to dziecko czy osoba dorosła z wyższą wagą ciała. W tego typu materacach lateksowych, wykorzystany jest jako baza blok o wysokości 16 cm, o znacznie większej sprężystości. Rdzeń lateksowa jest mieszanką syntetyczną w połączeniu z naturalną, dzięki czemu finalny produkt zyskuje na żywotności surowca.

Stopień twardości przypisany do wagi ciała

W ofercie wysterują materace w czterech stopniach twardości, od miękkich po bardzo twarde.

-materace miękki H1 – waga użytkownika nie powinna przekraczać 60 kg

-materace średnio twarde H2 – waga użytkownika nie powinna przekraczać 60 kg

-materace twarde H3 – dla ważących ponad 100 kg

-materace bardzo twarde H4 – dla wagi przekraczającej 120 kg

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023