• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 200x230cm do łóżka

W ofercie posiadamy materace piankowe, bonellowe, kieszeniowe i lateksowe. Mocno rozbudowana oferta, pozwala za zakup idealnego materaca dostosowanego do potrzeb. Oferujemy materac w rozmiarze 200x230 cm.

Nasze czasy sprzyjają konsumentom pod kątem skali dostępnych produktów. Tak samo jest z materacami gdzie wychodząc naprzeciw potrzebom poszerzamy ofertę materacy o mocno nietypowe wymiary jak materac 200x230 cm. Jak widać rozmiar materaca ogranicza jedynie wyobraźnia a z bardziej przyziemnych rzeczy dostępna przestrzeń. Jeśli posiada się sypialnię o dużych możliwościach zagospodarowania miejsca pod materac dlaczego by nie wybrać łoża, w którym będzie się spało po królewsku. Jeżeli przestrzeń na to pozwala oferujemy rozmiar materaca 200x230 cm, który wybrać można w każdej wersji twardości i w każdej wersji konstrukcji – od najbardziej podstawowej jak materace piankowe, przez konstrukcje sprężynowe po niezwykle komfortowe modele lateksowe.

Aby ułatwić wybór materaca 200x230 cm wykorzystuje się czterostopniową skalę twardości oznaczoną symbolami od H1-H4:

  • H1 oznacza materac miękki

  • H2 jest średnio twardy

  • H3 to wariant twardy

  • H4 bardzo twardy

Rozmiar materaca ustalony, pora na jego twardość

Poza surowcami, które używane są do nadania odpowiedniej twardość powierzchni materaca nie bez znaczenia pozostaje sama konstrukcja. Rodzaj konstrukcji w materacu 195x230 cm również może wpływać na twardość materaca. Przykładowo, im wyższe sprężyny tym większa miękkość całości. Im niższe sprężyny albo większa ich ilość tych sztywność całego materaca będzie większa jak w materacu multipocket, a jego praca bardziej stabilna. Przy wyborze dużych wymiarów materacy warto wziąć pod uwagę raczej mocniejsze konstrukcje typu multipocket ponieważ im większy rozmiar tym mniejsze odczucie twardości materac 60x230 cm daje. Jak widać jest kilka czynników, które wpływają na ostateczną formę i twardość materaca. Jeśli wybór okazuje się być zbyt skomplikowany polecamy się do kontaktu. Do dyspozycji podajemy na stronie nr kontaktowy, adres e-mail bądź komunikator do szybkiej wymiany informacji.

 

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023