• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 200x210cm do łóżka

Najwyższa jakość materacy, uzyskana dzięki wykorzystaniu odpowiednio wysokich gatunkowo surowców. Ważny jest również wkład sprężynowy, używany do budowy materaca 200x210 cm. To sprężyny tworzą stabilne punkty podparcia dla naszego kręgosłupa.

Produkcja materaców może dzisiaj odbywać się nie tylko seryjnie, według już gotowych rozwiązań, które następnie dostępne są w salonach i sieciowych sklepów „od ręki”. Coraz częściej klienci świadomi tego, jak prawidłowo dopasowany materac 200x210 cm może wpłynąć pozytywnie na ich sen i wypoczynek oraz samopoczucie następnego dnia – korzystają z możliwości indywidualnego zaprojektowania materaca lateksowego, kokosowego czy z dowolnego innego połączenia materiałów naturalnych oraz syntetycznych. Produkowane przez Sweetsen.pl materace 210x210 cm są dostępne dla klienta już w ciągu trzech dni roboczych od złożenia zamówienia, a klient zawsze ma możliwość zwrócenia zakupionego materaca w ciągu 30 dni od odebrania przesyłki.

Jak dbać o materace Multipocket?

Ponieważ stan i przydatność naszych materaców ma dla nas szczególne znaczenie, wszystkie zamówione i wyprodukowane materace 195x210 cm są wysyłane do klientów spakowane i zabezpieczone na płasko – nigdy w formie zwiniętej. Równie ważne jest jednak to, jak w przyszłych miesiącach i latach użytkowany będzie dany materac Multipocket. Istotne jest, aby był on odpowiednio wentylowany – pomimo posiadania własnych specjalnych kanałów umożliwiających wentylację, co jakiś czas każdy materac warto porządnie przewietrzyć. Bardzo ważne jest również, jakie są warunki temperaturowe i wilgotnościowe w pomieszczeniu, w którym dany materac 190x210 cm będzie użytkowany przez większość czasu.

Jak wilgoć wpływa na materac 200x210 cm?

W otoczeniu o podwyższonej lub obniżonej temperaturze nie tylko nowoczesne materace termoelastyczne będą się właściwie zachowywały. Jednak już wilgoć może zaszkodzić każdemu materacowi, również lateksowemu, dlatego tak ważne jest, aby użytkownik materaca 200x210 cm za wszelką cenę przestrzegał zasad użytkowania i konserwacji materaca, w szczególności unikając zalewania go. Oczywiście modele produkowane przez Sweetsen.pl mogą być dodatkowo wyposażone w całe warstwy materiałów o podwyższonej wodoszczelności, ale żaden materac nie utrzyma swojej funkcjonalności, kształtu ani zapachu, wystawiony na długotrwałą ekspozycję na wodę. Poza tym, proponowane na naszych stronach materace sprawdzą się w absolutnie każdych warunkach.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 26.09.2023