• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 195x240cm do łóżka

U nas są materace do spania 195x240 cm piankowe, sprężynowo-kieszeniowe, bonellowe czy lateksowe. To jaki model materaca będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy, zależy od upodobać i wagi ciała. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Jesteśmy firmą produkującą materace w Polsce i oferującą nasze modele wyłącznie w sklepie internetowym sweetsen.pl. Prężnie się rozwijamy i mamy już ponad 500 różnych kombinacji materacy w standardowych i niestandardowych rozmiarach. Możemy również dla Ciebie wyprodukować materac 195x240 cm. Zachęcamy do poznania naszych materacy piankowych, bonelowych, kieszeniowych czy lateksowych. Do tego można wybierać spośród czterech twardości materacy od miękkich po bardzo twarde. Jeśli potrzebujesz materac 195x240 cm to lepiej nie mogłeś trawić!

Konstrukcja i surowce użyte w materacach

Coraz więcej na rynku możliwości kupna materaca, warto więc wiedzieć czym się sugerować kupując materac. Pierwsza ważna kwestia to rdzeń materaca czyli jego konstrukcja. Dla osób dorosłych radzimy wybierać mocne i podpierające materace kieszeniowe czy lateksowe. One zagwarantują komfort w czasie snu. Wśród materacy kieszeniowych wyróżniamy wersję multipocket, który fajnie się sprawdzi jeśli będą spały na nim dwie osoby ze zróżnicowaną wagą. Materac taki ma dwa razy więcej punktów podparcia. Praca materaca kieszeniowego jest cicha, każda sprężyna jest opakowana w osobną kieszeń materiału. Wyróżniamy również 4 stopnie twardości naszych materacy czyli:

Materac miękki

Materac średnio twardy

Materac twardy

Materac bardzo twardy

Lateks, visco, kokos czy końskie włosie co wybrać?

Każdy materiał odpowiada za inną twardość materaca. W materacach 190x240 cm miękkich będzie wykorzystana pianka visco memory, materiał jest plastyczny, zapamiętujący kształty. W materacach średnio twardych można spotkać lateks albo molet. Ten pierwszy jest dobrze wentylujący i sprężysty, drugi profilowany i delikatnie masujący. Twarde i bardzo twarde materace będą miały w budowie kokos, trawę morską czy końskie włosie. Te materiały są naturalne i odporne na wilgoć. Jeśli szukasz materaca 200x240 cm u nas znajdziesz taki jaki chcesz.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023