• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 195x230cm do łóżka

Sen jest bardzo ważny dla naszego zdrowia i samopoczucia. Dobrze dobrany materac 195x230 cm do wagi i preferencji jest bardzo istotny. Dajemy taką możliwość, nasza oferta jest zróżnicowana, dlatego mamy pewność, że każdy u nas znajdzie produkt idealny.

Duże potrzeby przekładają się na duży rozmiar materaca. Jeżeli dysponuje się odpowiednio przestrzennym pomieszczeniem nic nie stoi na przeszkodzie by zagospodarować je pod królewskie spanie. Rozmiar materaca 195x230 cm na pewno takim spaniem będzie. Można wybrać materac 195x230 cm, dostępny jest u nas w każdym wariancie pod kątem twardości i pod kątem rodzaju użytych surowców. Polecamy by w tak dużym wymiarze zainteresować się mocną konstrukcją materaca ponieważ duży wymiar sprawia, że materac traci trochę na sztywności. Mocna konstrukcja to wersja np. multipocket, która należy do najsztywniejszej wersji konstrukcji kieszeniowej. Konstrukcja kieszeniowa zapewnia punktową pracę materaca i cichą pracę całości ponieważ sprężyny w tej wersji konstrukcji nie są ze sobą sztywno łączone. Inna opcja to materace lateksowe, które nie posiadają sprężyn w budowie. Zamiast sprężyn konstrukcję stanowi bryła lateksu. Jest to bardzo komfortowy i trwały rodzaj konstrukcji.

Surowce wykorzystywane do budowy materaca

W celu nadania odpowiedniej sztywności bądź plastyczności samej powierzchni materaca, poza konstrukcją używa się odpowiednio dobranych surowców. Niektóre surowce jak sztywne maty kokosowe, z trawy morskiej czy końskiego włosia będą służyć do usztywnienie materaca i znaleźć je można w materacach 200x230 cm, twardych bądź bardzo twardych. Z kolei w materacach 190x230 cm miękkich używa się podwójnej pianki visco memory jako najbardziej plastycznego surowca. Tak pianka daje przyjemne wrażenie otulenia i poddaje się pod naciskiem i ciepłem ciała. Pozostałe surowce czyli wszelkiego rodzaju pianki znajdują się w modelach średnio twardych. Materace występują w formie zróżnicowanej pod kątem twardości czyli jedna strona może mniej bądź bardziej sztywna od drugiej strony. Takie rozwiązanie daje użytkownikowi alternatywę.

 

 

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023