• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 195x225cm do łóżka

Wysoką jakość materacy uzyskamy dzięki odpowiednio dobranym surowcom. Ważna jest również podstawa materaca czyli jego konstrukcja. Dostawa na płasko świadczy o jakości produktu. U nas kupisz materac w rozmiarze 195x225 cm.

Szeroka oferta jaką posiadamy, umożliwia dobór materaca dla każdego niezależnie od wagi ciała, upodobań czy oczekiwań osób korzystających. Wybierając materac 195x225 cm do spania musimy mieć świadomość, czym różnią się poszczególne modele i jakie są dostępne. Warto też zastanowić się nad samym rozmiarem materaca, tak by był on dopasowany do potrzeb, ale również do pomieszczenia w którym ma się znajdować łóżko. Jeśli metraż pokoju nie ogranicza, warto wybrać taki rozmiar materaca 195x225 cm by swobodnie móc wyspać się w dogodnym ułożeniu, zwłaszcza gdy sypialnie dzielimy z drugą osobą.

Materace na konstrukcji sprężynowej czy piankowe?

Nie da się jednoznacznie stwierdzić który z rodzai materacyjest najlepszy, to w dużej mierze zależy od wielu czynników: preferencji, wagi ciała, zastosowania. Każdy użytkownik ma nieco inne oczekiwania odnośnie swojego materaca. Najważniejszą kwestią jest rodzaj materiału, z jakiego materac 190x225cm jestwykonany. Nowoczesne technologie produkcjisurowców pozwalają uzyskać zróżnicowane właściwości, jednesą bardziej sprężyste, inne plastyczne i otulające. Jeśli chodzi o sam wkład materaca(sprężynowy, piankowy), które warto wyróżnić, zwłaszcza do zastosowania w łóżkach małżeńskich, to materace multipocketi materace z rdzeniem lateksowym.

Multipocket i rdzeń lateksowa – cechy wspólne i ich różnice.

Porównując te dwa rodzaje materacy, na konstrukcji sprężynowej i na rdzeniu lateksowym, możemy już na samym początku stwierdzić, że to co ich łączy to świetne podtrzymanie naniesionego ciężaru, są wytrzymałe z większą żywotnością, a co najważniejsze i komfortowe. Obydwa te rodzaje materacy 200x225 cm świetnie sprawdzą się u osób dorosłych, nawet takich z różnicą wagową pomiędzy dwoma użytkownikami.

Istotną różnicą jest to, że w materacu multipocket to sprężyny kieszeniowe i podwojona ich ilość 510 szt, tworzą dla osób śpiących mocne i stabilne podłoże, z punktową i cichą pracą konstrukcji. Wykorzystana sprężyna ma 12 cm wysokości, jest umieszczona w kieszonce materiałowej. Ten rodzaj sprężyn i materace z jego użyciem są w odczuciu twardsze, mniej elastyczne i uginające się pod naciskiem, działają punktowo. Materace na rdzeniu lateksowym w porównaniu do multipocket są miększe, wykorzystany blok pianki jest mieszanką dwóch surowców: syntetycznej i naturalnej. To co wyróżnia rdzeń lateksową (wys. 16 cm) to wysoka jej gęstość, przekładająca się na trwałość surowca i zarazem całego materaca. Na tak przygotowanej powierzchni materaca z użyciem bloku, odczuwamy mniejszy nacisk powierzchni na ciało śpiącego, a to jeszcze bardziej wpływa na komfort snu.

 

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023