• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 190x220cm do łóżka

Polecamy wybór odpowiedniego materaca 190x220 cm spośród wielu dostępnych w naszym sklepie. Posiadamy modele w różnych wariantach twardości oraz w różnej konstrukcji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Łóżka o wymiarach powyżej dwóch metrów szerokości i długości najczęściej przewidywane są do pokojów gościnnych w hotelach, apartamentach i sypialniach, gdzie najczęściej stanowią łóżko małżeńskie. W ostatnim czasie po materace 190x220 cm sięgają jednak również osoby żyjące w pojedynkę, doceniające ogromny komfort i nieograniczone niemalże miejsce do wypoczynku – tym bardziej, że nawet 6 godzin snu na profesjonalnie wyprodukowanym nowoczesnym materacu, jest w stanie zapewnić regenerację organizmowi taką, jak znacznie dłuższy sen na niewygodnym łóżku. Aby jednak tak duże materace 220x220 cm mogły spełniać wszystkie swoje funkcje i pokładane w nich nadzieje, muszą być przygotowane z zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań materiałowych i konstrukcyjnych.

Materace 190x220 cm w wersji Multipocket

Do zdecydowanych hitów sprzedażowych ostatnich lat w salonach oferujących materace 180x220 cm czy teżmaterace 210x220 cm była bez wątpienia technologia Multipocket, w której sprężyny uzyskują specjalne materiałowe kieszenie gwarantujące lepszą amortyzację i niezawodność sprężyny przez długie lata, a jednocześnie dużo wyższy komfort samego spoczynku. Dzięki połączeniu materiałów całkowicie naturalnych jak kokosowe wypełnienie materaca, z materiałami syntetycznymi jak pianka termo-elastyczna – uzyskuje się nie tylko podwyższony efekt podparcia dla ciała użytkownika. Materiały te sprawiają również, że przewodzenie powietrza pomiędzy kolejnymi warstwami materaca jest znacznie lepsze, a całość konstrukcji jest bardziej trwała.

Gwarancje i zapewnienia producenta

Jako producent oferujący materace jednostronne i dwustronne, umożliwiamy zarówno skorzystanie z bogatej bazy już skonfigurowanych materaców, jak i przygotowania od podstaw, krok po kroku, zupełnie własnego projektu materaca odpowiadającego na indywidualne potrzeby. Bez względu na to, z którego wariantu złożenia zamówienia zdecyduje się skorzystać klient – na każdy wykonany model producent oferuje dwuletnią gwarancję. Zamówione i wyprodukowane materace wysyłane są do klienta spakowane na płasko, a odbiorcy zawsze przysługuje 30-dniowy okres na zwrot towaru.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023