UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach

Materac do spania 190x210cm do łóżka

Materace do sypialni mogą dzisiaj mieć bardzo rozmaite wymiary i gabaryty, co wynika nie tylko z coraz odważniejszych i nietypowych projektów aranżacji wnętrz. Faktem jest, że sposoby aranżowania mieszkań i sypialni są coraz odważniejsze lub oryginalne, ale nie tylko to sprawia, że klienci coraz częściej kupują materace 190x210 lub wręcz projektują bezpośrednio u producenta materace o jeszcze bardziej nietypowych wymiarach. Producent umożliwia na stronie Sweetsen.pl wskazanie nie tylko takich oczywistych parametrów na materace lateksowe jak szerokość i długość. Również wysokość materaca, w zakresie od 9 do 28 centymetrów, daje szeroki wachlarz możliwości na dopasowania konkretnego modelu pod swojej potrzeby – czy to wynikającej z rozmiarem samej sypialni czy modelem stelażu łóżka.

Co składa się na wymarzony materac 190x210 cm?

To jednak tylko wierzchołek góry lodowej – klient pragnący samodzielnie zaprojektować swój materac u producenta na Sweetsen.pl musi także zdecydować chociażby o twardości danego materaca, a także konkretnych materiałach użytych na pokrowiec czy wypełnienie. Oczywiście sięgnięcie po konkretne rozwiązania technologiczne – zarówno w samej produkcji danego materaca 180x210 cm jak i doborze materiałów na niego, przekłada się od razu na cenę końcową produktu. Klient korzystający ze stron Sweetsen.pl zmieniając na bieżąco podstawowe parametry swojego indywidualnego zamówienia widzi w czasie rzeczywistym nie tylko zmieniającą się cenę ostateczną za dany model materaca 195x210 cm, ale również grafikę z jego pełną wizualizacją. Dzięki temu o wiele łatwiej odnaleźć można się w różnych produkcyjnych i materiałowych niuansach tworzenia materaców sypialnianych.

Gwarancja producenta na wszystkie materace 190x210 cm

Wszystkie wyprodukowane przez Sweetsen.pl materace – zarówno te największe, stworzone z myślą o sypialni małżeńskiej jak i te wąskie, stworzone dla dzieci czy nastolatków – przygotowane są z równie wysoką starannością. A to oznacza, że wszystkie sprzedawane przez nas modele materaców 200x210 cm, tych z już gotowej oferty jak i tych projektowanych indywidualnie i produkowanych w spersonalizowanej formie dla każdego klienta osobno – objęte są tą samą, dwuletnią gwarancją producenta. Klient ma także prawo do zwrotu zamówionego materaca w ciągu 30 dni od odebrania swojego modelu, co daje więcej niż wystarczająco czasu, do sprawdzenia i przetestowania danego materaca w najróżniejszych warunkach.

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni