• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 190x210cm do łóżka

Do wyboru materace do spania 190x210 cm piankowe, sprężynowo-kieszeniowe, bonelowe. To jaki model materaca będzie najodpowiedniejszy, zależy od preferencji i wagi osoby korzystającej z materaca. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Materace do sypialni mogą dzisiaj mieć bardzo rozmaite wymiary i gabaryty, co wynika nie tylko z coraz odważniejszych i nietypowych projektów aranżacji wnętrz. Faktem jest, że sposoby aranżowania mieszkań i sypialni są coraz odważniejsze lub oryginalne, ale nie tylko to sprawia, że klienci coraz częściej kupują materace 190x210 lub wręcz projektują bezpośrednio u producenta materace o jeszcze bardziej nietypowych wymiarach. Producent umożliwia na stronie Sweetsen.pl wskazanie nie tylko takich oczywistych parametrów na materace lateksowe jak szerokość i długość. Również wysokość materaca, w zakresie od 9 do 28 centymetrów, daje szeroki wachlarz możliwości na dopasowania konkretnego modelu pod swojej potrzeby – czy to wynikającej z rozmiarem samej sypialni czy modelem stelażu łóżka.

Co składa się na wymarzony materac 190x210 cm?

To jednak tylko wierzchołek góry lodowej – klient pragnący samodzielnie zaprojektować swój materac u producenta na Sweetsen.pl musi także zdecydować chociażby o twardości danego materaca, a także konkretnych materiałach użytych na pokrowiec czy wypełnienie. Oczywiście sięgnięcie po konkretne rozwiązania technologiczne – zarówno w samej produkcji danego materaca 180x210 cm jak i doborze materiałów na niego, przekłada się od razu na cenę końcową produktu. Klient korzystający ze stron Sweetsen.pl zmieniając na bieżąco podstawowe parametry swojego indywidualnego zamówienia widzi w czasie rzeczywistym nie tylko zmieniającą się cenę ostateczną za dany model materaca 195x210 cm, ale również grafikę z jego pełną wizualizacją. Dzięki temu o wiele łatwiej odnaleźć można się w różnych produkcyjnych i materiałowych niuansach tworzenia materaców sypialnianych.

Gwarancja producenta na wszystkie materace 190x210 cm

Wszystkie wyprodukowane przez Sweetsen.pl materace – zarówno te największe, stworzone z myślą o sypialni małżeńskiej jak i te wąskie, stworzone dla dzieci czy nastolatków – przygotowane są z równie wysoką starannością. A to oznacza, że wszystkie sprzedawane przez nas modele materaców 200x210 cm, tych z już gotowej oferty jak i tych projektowanych indywidualnie i produkowanych w spersonalizowanej formie dla każdego klienta osobno – objęte są tą samą, dwuletnią gwarancją producenta. Klient ma także prawo do zwrotu zamówionego materaca w ciągu 30 dni od odebrania swojego modelu, co daje więcej niż wystarczająco czasu, do sprawdzenia i przetestowania danego materaca w najróżniejszych warunkach.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 05.06.2023