UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 190x190cm do łóżka

W ofercie wiele propozycji w rozmiarze 190x190 cm. Nie każdy musi się znać na materacach, dlatego proponujemy doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniego modelu. Budowa materaca zależy od Twoich potrzeb. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy.

Jeżeli sypialnia stwarza takie możliwości, warto zdecydować się na materac w jak największym rozmiarze. Dodatkowa przestrzeń to zawsze gwarancja wygody i komfortowego snu. W szczególności dotyczy to materaców dla par śpiących razem. W naszym sklepie oferujemy wysokiej jakości materace 190x190 cm, które idealnie pasują do dużych łóżek małżeńskich. Udostępniamy produkty wykonane z różnych materiałów. Można u nas znaleźć nie tylko nowoczesne materace sprężynowe, ale również bonellowe, lateksowe, piankowe, termoelastyczne, czy profilowane. Zapewniamy też rozwiązania dwustronne. Zapraszamy do udanych zakupów na Sweetsen.pl!

Materace małżeńskie w różnych rozmiarach

Nie każda sypialnia pozwala na wstawienie tak szerokiego łóżka. Dlatego u nas dostępne są różne rozwiązania. Prezentujemy na przykład materace 145x190 cm do kompaktowych i niewielkich łóżek, materace 160x190 cm do klasycznych łóżek ze sklepów oraz materace 220x190 cm - najszersze i bardzo wygodne. W przypadku każdego z materaców można dopasować stopień jego twardości. W asortymencie posiadamy materace miękkie, o średnim stopniu twardości, twarde, a nawet bardzo twarde. Parametr ten najlepiej wybrać kierując się naszymi zaleceniami co do wagi ciała. Trzeba jednak pamiętać o swoich przyzwyczajeniach i zwykłej wygodzie. Każdy z nas nieco inaczej postrzega komfort snu. Niektórzy świadomie wybierają materace twardsze, ponieważ wolą leżeć na takiej powierzchni.

Materac 190x190 cm wysokiej jakości

Ponieważ sami zajmujemy się produkcją materaców, mamy możliwość starannego wyboru odpowiednich surowców. Wszystkie produkty powstają na indywidualne zamówienie i klient otrzymuje materac fabrycznie nowy. Gotowy wysyłany jest przez nas na płasko. Nigdy nie rolujemy materaców, niezależnie od ich modelu, ponieważ w naszej opinii ma to szkodliwy wpływ na ich strukturę i funkcjonalność. Nasze materace obejmujemy dwuletnią gwarancją. Jeśli produkt nie spełni Państwa oczekiwań, można go zawsze zwrócić do sklepu w ciągu trzydziestu dni. Zachęcamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań. Życzymy udanych zakupów.