• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 185x225cm do łóżka

W swojej ofercie posiadamy materace w niestandardowych rozmiarach. Materac o wymiarze 185x225 cm to u nas żaden problem. Do tego szeroki wybór materiałów wykończeniowych i dostawa na płasko.

Będąc producentem materacy, mamy możliwość dopasować model materaca i rozmiar 185x225 cm do potrzeb danego klienta. By sprostać oczekiwaniom naszych klientów, posiadamy rozbudowaną ofertę, mamy szereg możliwości konfiguracji surowców i konstrukcji zarówno tych sprężynowych i piankowych. Dla jeszcze większej pewności dopasowania materaca do potrzeb, opieramy budowę materacy na różnych wysokościach sprężyn i pianek budujących rdzeń materaca 185x225cm.

Konstrukcje i rdzenie w materacach 185x225 cm

Największy wpływ na odczuwalną twardość na powierzchni materaca ma wykorzystana konstrukcja czy rdzeń piankowy. Jedną z najmocniejszych i najczęściej wybieranych konstrukcji zwłaszcza jeśli chodzi o dużą powierzchnie materaca z przeznaczeniem dla dwóch dorosłych osób są multipocket i rdzeń lateksowa. Obydwa te rodzaje świetnie podtrzymują naniesiony ciężar, tak samo są wytrzymałe na wypracowania, jednak to co ich rozróżnia jest kluczowe. Konstrukcja multipocket to kieszeniowa sprężyna ułożona strefowo w ilości 510 sztuk/m2, punkty podparcia w formie sprężyn kieszeniowych o mniejszej średnicy przekładają się na stabilną, mocną i zwartą powierzchnię całego materaca 180x225 cm z podbiciem samej twardości. Drugim rodzajem materacy są te oparte na rdzeniu lateksowym, równie dobrze podtrzymujące ciężar, mające największą wytrzymałość na wypracowania. W materacach lateksowych to rdzeń wykonany z mieszanki surowca naturalnego z syntetycznym o zwiększonej gęstości ma w rezultacie największy wpływ na odczuwany komfort. Blok lateksowy, który jest bazą materaca lateksowego ma wysokość 16 cm. Materace lateksowe sprawdzą się u osób z niższą jak i wyższą waga, a to czym mogą się różnić są ostatnie warstwy wykańczające daną stronę materaca, jednocześnie narzucając tym samym stopień twardości. Materace oparte na bloku lateksowym świetnie sprawdzą się w łóżkach z ruchomym stelażem. Taki model materaca 190x225 cm będzie idealny dla osób lubiących siedzieć w łóżku, czytać książki, czy dla osób starszych gdzie pozycja ułożenia ciała musi być często zmieniana.

Rodzaje dostępnych surowców w materacach 185x225 cm

W ofercie występują cztery stopnie twardości od miękkich po bardzo twarde, różniące się od siebie surowcem którym dana strona materaca jest uzupełniona. Wszystkie rodzaje pianek są w stopniu średnio-twardym, w tej grupie komponentów można wyróżnić: piankę T25, visco memory, piankę lateksową, profilowaną molet. Do uzyskania powierzchni miękkiej wykorzystuje się podwójną warstwę pianki visco memory tzw leniwą. W stopniu twardym wystepują maty tj. kokosowa, z trawy morskiej i końskiego włosia. Do uzyskania strony bardzo twardej uzupełnia się stronę materaca warstwami ułożonymi w konfiguracji np. 2xkokos i końskie włosie.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023