UWAGA:W dniach 5-16.07.2021 trwać będzie przerwa urlopowa - nie będziemy produkować materacy.
Zamówienia przyjęte i opłacone lub wybrane za pobraniem do 30.06.2021 będę zrealizowane przed ulropem. Późniejsze zamówienia będą realizowane od 19.07.2021.
W czasie przerwy urlopowej będziemy dostępni i będziemy doradzać Państwu poprzez telefon, e-mail i czat w kwestii doboru materacy.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 180x210cm do łóżka

Gwarantujemy, że u nas znajdziesz odpowiedni dla siebie materac 180x210 cm. Szukasz modelu dla małego dziecka? Proponujemy warianty piankowe. Szukasz czegoś dla osób dorosłych? Proponujemy wersje pocketowe czyli mocną i cichą konstrukcję.

Tworzenie materaców z pasją to duma producenta Sweetsen.pl, który umożliwia swoim klientom nie tylko dostęp do bardzo bogatej bazy gotowych rozwiązań. Projekty na gotowe już materace 180x210 cm pozwalają spędzić wiele czasu na porównywaniu w najmniejszych detalach różnic pomiędzy poszczególnymi rozwiązaniami. Wszystkie oferowane w tej postaci materace termoelastyczne były już z sukcesem produkowane w przeszłości i znalazły wielu chętnych nabywców, mają pozytywne recenzje i opinie usatysfakcjonowanych użytkowników, co pozwala z dumą prezentować te same gotowe rozwiązania również nowym klientom.

Materace kieszeniowe 180x210 cm różnią się nie tylko wymiarami

Dla tych, którzy poszukują jednak unikalnej propozycji lub mają szczególne preferencje dotyczące snu, przygotowaliśmy możliwość zaprojektowania od podstaw, według całkowicie własnego, indywidualnego podejścia – dowolnego materaca 200x210 cm bądź innych wskazanych wymiarach. Grupa świadomych klientów, poszukujących określonych rozwiązań materiałowych i produkcyjnych wśród materaców sypialnianych, rośnie. Poszukują oni przede wszystkim materaców funkcjonalnych, czyli pasujących do rozmaitych wnętrz. Pierwszą i najważniejszą opcją oferowaną przez producenta jest więc wskazanie dowolnych rozmiarów na materace 175x210 cm jak i węższe 150x210 cm lub szersze 190x210 cm. Również wysokość danego materaca może być dowolnie zmieniana i modyfikowana przez składającego zamówienie, a ilość warstw i grubość samego materaca wcale niekoniecznie przekładać musi się na uczucie komfortu czy miękkości. Za te odczucia czy wskaźniki mogą odpowiadać inne, bardziej nowoczesne syntetyczne surowce, które zastosowane w miejscu naturalnych wypełniaczy mogą zapewnić te same funkcje lub nawet dłuższą trwałość, przy jednocześnie mniejszej masie czy gęstości albo wymiarach.

Wybierz materac 180x210 cm dopasowany do siebie

Nowoczesne materace 190x210 cm są więc coraz częściej produkowane na indywidualne zamówienie klienta, zgodnie z jego własnymi, spersonalizowanymi oczekiwaniami. Jako producent możemy na wszystkie oferowane na Sweetsen.pl materace 210x210 cm zaoferować tę samą dwuletnią gwarancję. Dlatego, że w produkcji każdego materaca sięgamy po te same sprawdzone materiały i rozwiązania syntetyczne, a proces produkcyjny dopracowywaliśmy na przestrzeni wielu lat rynkowej konkurencji.