UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach

Materac do spania 180x200cm do łóżka

Obecnie zakup towaru przez Internet jest odpowiednio prawnie chroniona i nie jest już żadnym ukłonem dla klienta robiącego zakupy online, że może on zwrócić towar zakupiony w Internecie bez podania przyczyn. Nie wszystkie produkty podlegają jednak temu prawu i tylko nieliczne materace 180x200 cm, takie jak oferowane przez nas na stronach Sweetsen.pl, mają możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni roboczych. Okres ten daje więc unikalny czas 30 dni na sprawdzenie, jak dany materac 190x200 cm radzi sobie w określonych warunkach i czy faktycznie np. jego stopień twardości odpowiada samemu użytkownikowi.

Możliwość zwrotu materaca 180x200 cm

W efekcie, nawet w przypadku zamawiania materaca termoelastycznego o określonych wymiarach – pod swój własny wzrost i wagę – nawet po wskazaniu określonej twardości materaca – wciąż istnieje możliwość zadeklarowania jego zwrotu i otrzymania z powrotem wszystkich pieniędzy wydanych na ten zakup. Dzięki temu nikt nie musi podejmować dzisiaj decyzji o zakupie danego kosztownego materaca wyłącznie po przeczytaniu jego internetowej specyfikacji – każdy materac 180x200 cm zamówiony i wyprodukowany przez Sweetsen.pl przyjedzie do klienta spakowany na płasko i będzie mógł być spokojnie użytkowany i oceniany przez okres miesiąca. Dopiero po jego upływie klient podejmuje decyzje o ewentualnym pozostaniu przy zamówionym modelu, czy być może zdecyduje się zaprojektować kolejny materac 175x200 cm, a sprawdzony przed chwilą jednak odesłać.

Co warto sprawdzić przed zwrotem materaca 180x200 cm

To zupełnie nowa jakość zakupów, dzięki której w zasadzie już nigdy nie trzeba się obawiać o zakup nieodpowiedniego materaca sypialnianego i niepotrzebne wydanie pieniędzy na dodatkowe, kosmiczne technologie czy materiały syntetyczne. Wydanie dodatkowych środków na lepszy i bardziej nowoczesny materac 170x200 cm może niekoniecznie uchroni użytkownika przed jego zwrotem, gdyż po sprawdzeniu materaca w danym pomieszczeniu może się okazać, że bardziej praktyczny będzie model o 5 centymetrów węższy lub szerszy. Jeśli jednak chodzi o sprawdzenie na własnej skórze takich istotnych czynników jak miękkość materaca czy jego elastyczność albo wentylacja – każda złotówka zainwestowana w konkretny model podnosi jego parametry funkcjonalne oraz odporność i trwałość.

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni