• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 180x200cm do łóżka

Istotny wpływ na regenerujący sen, który zapewni Ci chęci do działania każdego dnia, ma odpowiednio dobrany materac 180x200 cm. Właściwa twardość i przewiewność materaca, zapewnią podparcie ciała na całej jego długości i niezbędną higienę.

Promocja
1329.00 -20% 1063.20
Zobacz produkt
Promocja
1689.00 -30% 1182.30
Zobacz produkt
Promocja
1689.00 -30% 1182.30
Zobacz produkt

Obecnie zakup towaru przez Internet jest odpowiednio prawnie chroniona i nie jest już żadnym ukłonem dla klienta robiącego zakupy online, że może on zwrócić towar zakupiony w Internecie bez podania przyczyn. Nie wszystkie produkty podlegają jednak temu prawu i tylko nieliczne materace 180x200 cm, takie jak oferowane przez nas na stronach Sweetsen.pl, mają możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni roboczych. Okres ten daje więc unikalny czas 30 dni na sprawdzenie, jak dany materac 190x200 cm radzi sobie w określonych warunkach i czy faktycznie np. jego stopień twardości odpowiada samemu użytkownikowi.

Możliwość zwrotu materaca 180x200 cm

W efekcie, nawet w przypadku zamawiania materaca termoelastycznego o określonych wymiarach – pod swój własny wzrost i wagę – nawet po wskazaniu określonej twardości materaca – wciąż istnieje możliwość zadeklarowania jego zwrotu i otrzymania z powrotem wszystkich pieniędzy wydanych na ten zakup. Dzięki temu nikt nie musi podejmować dzisiaj decyzji o zakupie danego kosztownego materaca wyłącznie po przeczytaniu jego internetowej specyfikacji – każdy materac 180x200 cm zamówiony i wyprodukowany przez Sweetsen.pl przyjedzie do klienta spakowany na płasko i będzie mógł być spokojnie użytkowany i oceniany przez okres miesiąca. Dopiero po jego upływie klient podejmuje decyzje o ewentualnym pozostaniu przy zamówionym modelu, czy być może zdecyduje się zaprojektować kolejny materac 175x200 cm, a sprawdzony przed chwilą jednak odesłać.

Co warto sprawdzić przed zwrotem materaca 180x200 cm

To zupełnie nowa jakość zakupów, dzięki której w zasadzie już nigdy nie trzeba się obawiać o zakup nieodpowiedniego materaca sypialnianego i niepotrzebne wydanie pieniędzy na dodatkowe, kosmiczne technologie czy materiały syntetyczne. Wydanie dodatkowych środków na lepszy i bardziej nowoczesny materac 170x200 cm może niekoniecznie uchroni użytkownika przed jego zwrotem, gdyż po sprawdzeniu materaca w danym pomieszczeniu może się okazać, że bardziej praktyczny będzie model o 5 centymetrów węższy lub szerszy. Jeśli jednak chodzi o sprawdzenie na własnej skórze takich istotnych czynników jak miękkość materaca czy jego elastyczność albo wentylacja – każda złotówka zainwestowana w konkretny model podnosi jego parametry funkcjonalne oraz odporność i trwałość.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 26.09.2023