UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 180x190cm do łóżka

Poszukujesz materaca dobrej jakości? Mamy dla Ciebie szereg propozycji w rozmiarze 180x190 cm. Do wyboru materace różnej konstrukcji, różne pokrowce. Dostawy realizowane są bez zginania czy rolowania materacy, świadczy to o materiałach wysokiej jakości.

Duże i szerokie materace 180x190 cm gwarantują odpowiednią wygodę i komfort. U nas dostępny jest bardzo bogaty wybór różnego rodzaju modeli. Prezentujemy na przykład nowoczesne materace sprężynowe – kieszeniowe i Multipocket. Innowacyjna konstrukcja takiego materaca sprawia, że doskonale podpiera kręgosłup i zapewnia jego trwałość. Udostępniamy też materace 180x190 cm bonellowe, lateksowe, piankowe, termoelastyczne, kokosowe i dwustronne. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem produktów na Sweetsen.pl!

Zaprojektuj swój materac 180x190 cm od podstaw

Sen pełni ważną rolę w naszym życiu i jest nam niezbędny do właściwego funkcjonowania. Warto pamiętać o tym, że śpimy nawet przez jedną trzecią dobry i zagwarantować sobie odpowiednie warunki. U nas każdy klient sam wybiera twardość swojego materaca 180x190 cm i dopasowuje do wagi ciała oraz preferencji. Udostępniamy materace miękkie, materace średnio twarde, twarde i bardzo twarde. W razie pytań lub wątpliwości odnośnie wyboru tego parametru zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością pomogą Państwu w dokonaniu decyzji.

Szeroka gama rozmiarów do wyboru

Sami produkujemy materace, które znajdują się w asortymencie Sweetsen.pl. Dlatego istnieje możliwość wyboru dowolnego rozmiaru, a my materac wykonujemy dopiero po otrzymaniu specyfikacji. Oferujemy na przykład:

Kiedy produkt jest gotowy, wysyłamy go do klienta w ciągu dwóch dni. Nigdy nie rolujemy materaców na czas transportu, aby nie zaszkodzić ich konstrukcji i poszczególnym elementom. Ma to szczególne znaczenie w przypadku materacy sprężynowych. Wszystkie nasze produkty objęte są dwuletnią gwarancją. Zapewniamy też możliwość zwrotu materaca, jeśli nie spełnia Państwa oczekiwań. Zapraszamy do poznania pełnej oferty i życzymy udanych zakupów.