Wysyłamy materace!
Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego wprowadziliśmy w naszej firmie najwyższe procedury bezpieczeństwa. Mimo zaistniałej sytuacji normalnie pracujemy, produkujemy i wysyłamy nasze produkty do Państwa. Dostawy realizowane są na bieżąco z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa. Zalecamy, aby podczas składania zamówienia wybierać płatności online lub przelew na nasze konto.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 180x190cm do łóżka

Poszukujesz materaca dobrej jakości? Mamy dla Ciebie szereg propozycji w rozmiarze 180x190 cm. Do wyboru materace różnej konstrukcji, różne pokrowce. Dostawy realizowane są bez zginania czy rolowania materacy, świadczy to o materiałach wysokiej jakości.

Duże i szerokie materace 180x190 cm gwarantują odpowiednią wygodę i komfort. U nas dostępny jest bardzo bogaty wybór różnego rodzaju modeli. Prezentujemy na przykład nowoczesne materace sprężynowe – kieszeniowe i Multipocket. Innowacyjna konstrukcja takiego materaca sprawia, że doskonale podpiera kręgosłup i zapewnia jego trwałość. Udostępniamy też materace 180x190 cm bonellowe, lateksowe, piankowe, termoelastyczne, kokosowe i dwustronne. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem produktów na Sweetsen.pl!

Zaprojektuj swój materac 180x190 cm od podstaw

Sen pełni ważną rolę w naszym życiu i jest nam niezbędny do właściwego funkcjonowania. Warto pamiętać o tym, że śpimy nawet przez jedną trzecią dobry i zagwarantować sobie odpowiednie warunki. U nas każdy klient sam wybiera twardość swojego materaca 180x190 cm i dopasowuje do wagi ciała oraz preferencji. Udostępniamy materace miękkie, materace średnio twarde, twarde i bardzo twarde. W razie pytań lub wątpliwości odnośnie wyboru tego parametru zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością pomogą Państwu w dokonaniu decyzji.

Szeroka gama rozmiarów do wyboru

Sami produkujemy materace, które znajdują się w asortymencie Sweetsen.pl. Dlatego istnieje możliwość wyboru dowolnego rozmiaru, a my materac wykonujemy dopiero po otrzymaniu specyfikacji. Oferujemy na przykład:

Kiedy produkt jest gotowy, wysyłamy go do klienta w ciągu dwóch dni. Nigdy nie rolujemy materaców na czas transportu, aby nie zaszkodzić ich konstrukcji i poszczególnym elementom. Ma to szczególne znaczenie w przypadku materacy sprężynowych. Wszystkie nasze produkty objęte są dwuletnią gwarancją. Zapewniamy też możliwość zwrotu materaca, jeśli nie spełnia Państwa oczekiwań. Zapraszamy do poznania pełnej oferty i życzymy udanych zakupów.