Materac do spania 170x220cm do łóżka

W naszym sklepie można znaleźć doskonały asortyment materacy 170x220 cm, idealnych do dwuosobowych sypialni. Są to materace wykonane w oparciu o surowce pierwszego gatunku, które gwarantują im funkcjonalność i dużą wytrzymałość. Sami zajmujemy się ich wykonywaniem, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość. Jako producent oferujemy materace sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, bonellowe, lateksowe, piankowe i kokosowe. Każdy materac 170x220 cm nieco inaczej zachowuje się w kontakcie z ciałem użytkownika, dlatego zachęcamy do wyboru materiału w oparciu o nasze opisy produktów. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem na Sweetsen.pl.

Bogaty asortyment materacy 170x220 cm

Zależy nam na pełnym zadowoleniu wszystkich klientów, dlatego produkujemy materace sprężynowe według najnowszych technologii, jak również praktyczne materace z pianek i innych funkcjonalnych surowców, które w określony sposób współgrają z ciałem. Osobom ceniącym sobie maksymalną wygodę polecamy te z pianki termo-elastycznej, a tym, którym zależy na higienie – materace lateksowe. Umożliwiamy wybór twardości materaca. Można tu znaleźć materace miękkie, średnio twarde, materace twarde i bardzo twarde. Parametr ten należy wybierać, opierając się na masie ciała i wzroście użytkownika. Chętnie pomożemy Państwu w dokonaniu decyzji i wskażemy, na co należy zwrócić uwagę.

Materace skrojone w sam raz

Wiemy, że dziś większość osób decyduje się na meble o niestandardowych wymiarach, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń danego pomieszczenia. Dlatego u nas można zamówić materac o dowolnych wymiarach, który szybko przygotujemy i wyślemy do Państwa. Zapewniamy na przykład materace 75x220 cm do łóżek dziecięcych, materace 100x220 cm do bardzo wygodnych łóżek jednoosobowych dla osób dorosłych i praktyczne materace 190x220 cm do dwuosobowych sypialni. Każdy produkt można do nas zwrócić w ciągu trzydziestu dni, jeśli nie spełni Państwa wymagań. Nigdy nie rolujemy materaców na czas transportu, aby zachować ich pełną funkcjonalność na lata. Zapraszamy gorąco do złożenia zamówienia na Sweetsen.pl!

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni