• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 170x220cm do łóżka

Oferujemy cztery stopnie twardości materacy 170x220 cm. Od H1 czyli miękkich, po H4 czyli bardzo twarde. Każdy miłośnik wygodnego snu znajdzie u nas swój idealny produkt. Tworzymy materace wysokiej jakości, trwałe i komfortowe.

W naszym sklepie można znaleźć doskonały asortyment materacy 170x220 cm, idealnych do dwuosobowych sypialni. Są to materace wykonane w oparciu o surowce pierwszego gatunku, które gwarantują im funkcjonalność i dużą wytrzymałość. Sami zajmujemy się ich wykonywaniem, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość. Jako producent oferujemy materace sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, bonellowe, lateksowe, piankowe i kokosowe. Każdy materac 170x220 cm nieco inaczej zachowuje się w kontakcie z ciałem użytkownika, dlatego zachęcamy do wyboru materiału w oparciu o nasze opisy produktów. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem na Sweetsen.pl.

Bogaty asortyment materacy 170x220 cm

Zależy nam na pełnym zadowoleniu wszystkich klientów, dlatego produkujemy materace sprężynowe według najnowszych technologii, jak również praktyczne materace z pianek i innych funkcjonalnych surowców, które w określony sposób współgrają z ciałem. Osobom ceniącym sobie maksymalną wygodę polecamy te z pianki termo-elastycznej, a tym, którym zależy na higienie – materace lateksowe. Umożliwiamy wybór twardości materaca. Można tu znaleźć materace miękkie, średnio twarde, materace twarde i bardzo twarde. Parametr ten należy wybierać, opierając się na masie ciała i wzroście użytkownika. Chętnie pomożemy Państwu w dokonaniu decyzji i wskażemy, na co należy zwrócić uwagę.

Materace skrojone w sam raz

Wiemy, że dziś większość osób decyduje się na meble o niestandardowych wymiarach, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń danego pomieszczenia. Dlatego u nas można zamówić materac o dowolnych wymiarach, który szybko przygotujemy i wyślemy do Państwa. Zapewniamy na przykład materace 75x220 cm do łóżek dziecięcych, materace 100x220 cm do bardzo wygodnych łóżek jednoosobowych dla osób dorosłych i praktyczne materace 190x220 cm do dwuosobowych sypialni. Każdy produkt można do nas zwrócić w ciągu trzydziestu dni, jeśli nie spełni Państwa wymagań. Nigdy nie rolujemy materaców na czas transportu, aby zachować ich pełną funkcjonalność na lata. Zapraszamy gorąco do złożenia zamówienia na Sweetsen.pl!