UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 170x210 cm do łóżka

Niestandardowy wymiar materaca nie stanowi dla nas problemu. Tutaj oferujemy rozmiar 170x210 cm, ale w naszym sklepie znajdziesz dziesiątki innych wymiarów. Każdy materac jest w pokrowcu, który możesz ściągnąć - ma zamek z dwóch sąsiadujących boków.

Słowo apartament kojarzy się przede wszystkim z ogromnymi i otwartymi przestrzeniami, a jednocześnie nowoczesnością i funkcjonalnością, które najłatwiej uzyskać jest poprzez praktyczny, elegancki minimalizm. W pomieszczeniach jak sypialnia może to oznaczać konieczność sięgnięcia po maksymalnie funkcjonalne rozwiązania jak niewymiarowe materace 170x210 cm tylko po to, aby optymalnie wykorzystać sypialnię pomimo tego, że teoretycznie użytkować z niej będzie tylko jedna osoba. Nawet przy jednym lokatorze, duże i przestronne łóżko wyposażone w wygodny, komfortowy materac kieszeniowy gwarantuje najlepsze warunki do wypoczynku w nocy lub innych aktywności, również w ciągu dnia.

Dlaczego warto zainwestować w materac Multipocket?

Dlatego nie warto oszczędzać – ani na łóżku, jego wielkości, ani na materacu i zastosowanych w jego produkcji materiałach czy rozwiązaniach produkcyjnych. To bardzo istotne, ponieważ nawet 100 złotych różnicy w cenie końcowej danego materaca 200x210 cm może mieć kolosalne przełożenie na takie parametry jak twardość, termoelastyczność, gęstość czy wentylacja. Te z kolei parametry przekładają się nie tylko na jakość bieżącego użytkowania danego materaca, ale również wpływają na trwałość i przydatność danego materaca przez lata. To istotne dla klientów, którzy chcą wydać więcej pieniędzy na materac 190x210 cm i celowo sięgają głębiej do kieszeni, ale jednocześnie liczą, że zakupiony raz, bezpośrednio u profesjonalnego i cenionego producenta materac Multipocket, będzie później skutecznie spełniał wszystkie pokładane w nim nadzieje nie przez dwa lata – tyle ile trwa gwarancja producenta – ani nawet przez pięć lat, a znacznie dłużej.

Co wyróżnia materace 170x210 cm od Sweetsen.pl?

Tylko skorzystanie z oferty doświadczonego producenta jak Sweetsen.pl pozwala uniknąć rozczarowania i cieszyć się profesjonalnie wyprodukowanym materacem 185x210 cm nawet w ciągu dwóch dni roboczych od złożenia swojego indywidualnego zamówienia. Wszystkie gotowe już propozycje na materace, prezentowane na stronie, wysyłane są do klienta spakowane na płasko, jeszcze szybciej. Dzięki takiej formie wysyłki mamy pewność, że każdy model dociera do klienta w optymalnej formie, w stanie nienaruszonym w stosunku do chwili zakończenia produkcji i opuszczenia naszej firmy.