• Parametry
  • Materac do spania 170x210 cm do łóżka

Twoje łóżko musi spełniać Twoje warunki komfortu, ponieważ to Ty w nim wypoczywasz i regenerujesz siły. 99% sukcesu tkwi w doborze materaca! Szukasz materaca 170x210? Jest w naszym sklepie

Jaki materac 170x210 cm wybrać?

Słowo apartament kojarzy się przede wszystkim z ogromnymi i otwartymi przestrzeniami, a jednocześnie nowoczesnością i funkcjonalnością, które najłatwiej uzyskać jest poprzez praktyczny, elegancki minimalizm. W pomieszczeniach jak sypialnia może to oznaczać konieczność sięgnięcia po maksymalnie funkcjonalne rozwiązania jak niewymiarowe materace 170x210 cm tylko po to, aby optymalnie wykorzystać sypialnię pomimo tego, że teoretycznie użytkować z niej będzie tylko jedna osoba. Nawet przy jednym lokatorze, duże i przestronne łóżko wyposażone w wygodny, komfortowy materac kieszeniowy gwarantuje najlepsze warunki do wypoczynku w nocy lub innych aktywności, również w ciągu dnia.

Materace 170x210 - właściwości

Dlatego nie warto oszczędzać – ani na łóżku, jego wielkości, ani na materacu i zastosowanych w jego produkcji materiałach czy rozwiązaniach produkcyjnych. To bardzo istotne, ponieważ nawet 100 złotych różnicy w cenie końcowej danego materaca 200x210 cm może mieć kolosalne przełożenie na takie parametry jak twardość, termoelastyczność, gęstość czy wentylacja. Te z kolei parametry przekładają się nie tylko na jakość bieżącego użytkowania danego materaca, ale również wpływają na trwałość i przydatność danego materaca przez lata. To istotne dla klientów, którzy chcą wydać więcej pieniędzy na materac 190x210 cm i celowo sięgają głębiej do kieszeni, ale jednocześnie liczą, że zakupiony raz, bezpośrednio u profesjonalnego i cenionego producenta materac Multipocket, będzie później skutecznie spełniał wszystkie pokładane w nim nadzieje nie przez dwa lata – tyle ile trwa gwarancja producenta – ani nawet przez pięć lat, a znacznie dłużej.

Co wyróżnia nasze materace 170x210 cm?

Tylko skorzystanie z oferty doświadczonego producenta jak Sweetsen.pl pozwala uniknąć rozczarowania i cieszyć się profesjonalnie wyprodukowanym materacem 185x210 cm nawet w ciągu dwóch dni roboczych od złożenia swojego indywidualnego zamówienia. Wszystkie gotowe już propozycje na materace, prezentowane na stronie, wysyłane są do klienta spakowane na płasko, jeszcze szybciej. Dzięki takiej formie wysyłki mamy pewność, że każdy model dociera do klienta w optymalnej formie, w stanie nienaruszonym w stosunku do chwili zakończenia produkcji i opuszczenia naszej firmy.

Zamów komfortowy materac 170x210 cm!
Wyśpij się na wygodnym materacu i już nigdy nie budź się w nocy

Sweetsen.pl

Produkujemy wygodne materace z myślą o Twoim spokojnym śnie

135 420 materacy wyprodukowanych w 5 lat
135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

574 rozmiary każdego materaca nawet w 3 dni w Twoim  łóżku
574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców
265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 
30 dni na przetestowanie materaca
Darmowa dostawa
na płasko
Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment
Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji
Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz