• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 170x190cm do łóżka

Z naszej oferty wybierzesz materac 170x190 cm spośród kilku wariantów twardości i konstrukcji. Możesz wybrać pokrowiec pikowany bądź niepikowany. Każdy model dostarczymy do Ciebie bez zginania czy rolowania, taki materac możesz użytkować od razu.

Na Sweetsen.pl oferujemy wiele modeli praktycznych materaców 170x190 cm, które wspaniale sprawdzają się w dwuosobowych sypialniach. Jest to klasyczny rozmiar, chętnie wybierany przez producentów łóżek. Zapewniamy różne modele naszych produktów – dostępne są tu materace sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, które bardzo różnią się od starych materaców opartych na działaniu sprężyn, jak również materace lateksowe, piankowe, kokosowe, bonellowe, czy profilowane. Wykorzystujemy w produkcji tylko surowce pierwszego gatunku, aby zapewnić Państwu materace wytrzymałe i trwałe, a jednocześnie bardzo wygodne i gwarantujące zdrowy sen. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Zoptymalizuj swój materac 170x190 cm i dopasuj do siebie

Sen to jedna z naszych ważniejszych potrzeb życiowych. Jest nam on niezbędny do prawidłowego funkcjonowania. Warto więc zadbać o to, aby zapewnić sobie najlepsze warunki do wypoczynku. Dlatego u nas każdy klient sam wybiera odpowiedni stopień twardości swojego materaca 170x190 cm. Dysponujemy materacami miękkimi, średnio twardymi, twardymi i twardymi. Zalecamy, aby parametr ten wybrać w oparciu o masę ciała i wzrost. Właściwa twardość materaca to odpowiednie podparcie kręgosłupa. Najlepiej, jeśli ciężar ciała rozkłada się na nim równomiernie. Oczywiście, pod uwagę trzeba też wziąć swoje przyzwyczajenia. Niektórzy po prostu preferują materace bardzo miękkie, a inni wolą leżeć na twardych powierzchniach.

Materac w idealnym rozmiarze

Sami produkujemy nasze materace od podstaw, dlatego istnieje u nas możliwość wyboru wszystkich parametrów. Oferujemy materace w bardzo różnych rozmiarach, do wszystkich pomieszczeń. Można tu znaleźć na przykład:

Materac wykonujemy zawsze po otrzymaniu zamówienia i wysyłamy do Państwa fabrycznie nowy. Każdy produkt obejmujemy dwuletnią gwarancją. Jeśli nie spełnia on oczekiwań, można go do nas odesłać w ciągu trzydziestu dni i zdecydować się na inny. Zapraszamy.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.06.2023