Materac do spania 170x190cm do łóżka

Na Sweetsen.pl oferujemy wiele modeli praktycznych materaców 170x190 cm, które wspaniale sprawdzają się w dwuosobowych sypialniach. Jest to klasyczny rozmiar, chętnie wybierany przez producentów łóżek. Zapewniamy różne modele naszych produktów – dostępne są tu materace sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, które bardzo różnią się od starych materaców opartych na działaniu sprężyn, jak również materace lateksowe, piankowe, kokosowe, bonellowe, czy profilowane. Wykorzystujemy w produkcji tylko surowce pierwszego gatunku, aby zapewnić Państwu materace wytrzymałe i trwałe, a jednocześnie bardzo wygodne i gwarantujące zdrowy sen. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Zoptymalizuj swój materac 170x190 cm i dopasuj do siebie

Sen to jedna z naszych ważniejszych potrzeb życiowych. Jest nam on niezbędny do prawidłowego funkcjonowania. Warto więc zadbać o to, aby zapewnić sobie najlepsze warunki do wypoczynku. Dlatego u nas każdy klient sam wybiera odpowiedni stopień twardości swojego materaca 170x190 cm. Dysponujemy materacami miękkimi, średnio twardymi, twardymi i twardymi. Zalecamy, aby parametr ten wybrać w oparciu o masę ciała i wzrost. Właściwa twardość materaca to odpowiednie podparcie kręgosłupa. Najlepiej, jeśli ciężar ciała rozkłada się na nim równomiernie. Oczywiście, pod uwagę trzeba też wziąć swoje przyzwyczajenia. Niektórzy po prostu preferują materace bardzo miękkie, a inni wolą leżeć na twardych powierzchniach.

Materac w idealnym rozmiarze

Sami produkujemy nasze materace od podstaw, dlatego istnieje u nas możliwość wyboru wszystkich parametrów. Oferujemy materace w bardzo różnych rozmiarach, do wszystkich pomieszczeń. Można tu znaleźć na przykład:

Materac wykonujemy zawsze po otrzymaniu zamówienia i wysyłamy do Państwa fabrycznie nowy. Każdy produkt obejmujemy dwuletnią gwarancją. Jeśli nie spełnia on oczekiwań, można go do nas odesłać w ciągu trzydziestu dni i zdecydować się na inny. Zapraszamy.

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni