• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 170x180cm do łóżka

Z naszej oferty wybierzesz materac 170x180 cm spośród kilku wariantów twardości i konstrukcji. Możesz wybrać pokrowiec pikowany bądź niepikowany. Każdy model dostarczymy do Ciebie bez zginania czy rolowania, taki materac możesz użytkować od razu.

Zdrowy i spokojny sen to gwarancja nie tylko dobrego humoru, siły i energii, ale także zdrowia. Brak snu może przyczynić się do wielu dolegliwości, a nawet powodować otyłość. Odpowiednio dobrany materac 170x180 cm to gwarancja spokojnego i komfortowego wypoczynku. U nas można znaleźć materace, które odpowiadają potrzebom różnych użytkowników, są niezwykle wygodne, bezpieczne dla zdrowia i jednocześnie wytrzymałe. Sami produkujemy dostępne materace 170x180 cm z najlepszych materiałów, dlatego gwarantujemy ich funkcjonalność. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem na Sweetsen.pl.

Jak dopasować do siebie materac 170x180 cm?

Decydując się na zakup nowego materaca, najlepiej potraktować to jako inwestycję w swoje zdrowie. U nas dostępne są bardzo nowoczesne materace termoplastyczne, które same dopasowują się do kształtu ciała i nie wywołują żadnych ucisków. Parom polecamy na przykład materace sprężynowe kieszeniowe, a dzieciom piankowe. Udostępniamy szereg rozwiązań. Istnieje także możliwość wyboru stopnia twardości wybranego modelu. Posiadamy materace miękkie, średnio twarde, twarde, a nawet materace bardzo twarde dla osób o sporej masie ciała i użytkowników, którzy cenią sobie tego typu rozwiązania. Warto dopasować swój materac, ponieważ wtedy sprawdza się najlepiej.

Różne rozmiary materaców

Zachęcamy również do tego, aby wybrać jak najszerszy materac, ponieważ wtedy jest on bardzo komfortowym rozwiązaniem, w szczególności w przypadku sypialni dwuosobowych. Ponieważ sami zajmujemy się produkcją, każdy materac wykonujemy dopiero po otrzymaniu zamówienia od klienta. Zapewniamy na przykład materace 75x180 cm jednoosobowe, materace 120x180 cm do nietypowych łóżek oraz bardzo wygodne i szerokie materace 180x180 cm. Gotowy materac wysyłamy do Państwa w ciągu dwóch dni roboczych. Transport materaca odbywa się zawsze na płasko, na jednym z boków, ponieważ jest to pozycja najbezpieczniejsza dla całej konstrukcji materaca. Nasze produkty objęte są też dwuletnią gwarancją.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.06.2023