Wysyłamy materace!
Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego wprowadziliśmy w naszej firmie najwyższe procedury bezpieczeństwa. Mimo zaistniałej sytuacji normalnie pracujemy, produkujemy i wysyłamy nasze produkty do Państwa. Dostawy realizowane są na bieżąco z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa. Zalecamy, aby podczas składania zamówienia wybierać płatności online lub przelew na nasze konto.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 160x225cm do łóżka

W ofercie wiele propozycji w rozmiarze 160x225 cm. Nie każdy musi się znać na materacach, dlatego proponujemy doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniego modelu. Budowa materaca zależy od Twoich potrzeb. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy.

Na sweetsen.pl prezentujemy szeroką ofertę materaców 160x225 cm, które sprawdzają się w mieszkaniach, hotelach, czy samochodach. Oferujemy bogaty asortyment materaców 80x225 cm sprężynowych kieszeniowych i Multipocket, bonellowych, profilowanych, kokosowych, lateksowych oraz piankowych. Wybór materiału najlepiej uzależnić od oczekiwań względem materaca 90x225 cm. Każdy z surowców ma nieco inne właściwości i inaczej reaguje na ciężar ciała.

Wybierz najlepszy materac 160x225 cm dla siebie

U nas istnieje możliwość wyboru poszczególnych parametrów, takich jak twardość. Prezentujemy:

  • materace miękkie,
  • materace średnio twarde,
  • materace twarde,
  • materace bardzo twarde.

Każdy klient może też wybrać dowolny rozmiar i wysokość produktu. Sami zajmujemy się produkcją i każdy materac 160x225 cm otrzymywany przez klienta to zawsze produkt nowy fabrycznie. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszymi pracownikami w razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań. Życzymy udanych zakupów na Sweetsen.pl!