UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w Sweetsen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 160x220cm do łóżka

Marzysz o komfortowym, dobrym jakościowo materacu 160x220 cm. Wybierz ten właściwy, kierując się naszymi wskazówkami. Pomożemy dobrać odpowiednią twardość, budowę materaca a także najlepszy pokrowiec. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Dostępne u nas materace 160x220 cm są najchętniej wybieranym rozmiarem dla dwóch osób. Materac tej wielkości mieści się w tradycyjnej sypialni, a jest w stanie zapewnić bardzo komfortowy sen parze osób. U nas dostępne są różnego rodzaju rozwiązania. Prezentujemy materace bonellowe, kieszeniowe, Multipocket, lateksowe i z pianki najwyższej jakości. Zapewniamy też materace w wersji dwustronnej. Każdy klient sam projektuje swój materac 160x220 cm, dzięki czemu spełnia on jego wszystkie oczekiwania. Zapraszamy gorąco do zapoznania się z ofertą na Sweetsen.pl!

Wybór materaców 160x220 cm dla osób z bólami kręgosłupa

U wielu osób, nawet w młodym wieku pojawiają się dziś problemy z bolesnością kręgosłupa, karku i szyi. W dużej mierze związane są one z trybem życia, ale bez wątpienia wpływ wywiera również materac, który może wywierać naciski. W takiej sytuacji serdecznie polecamy nasze materace z pianki termo-elastycznej, które idealnie dopasowują się do pozycji, w jakiej znajduje się ciało i wywiera ono na nie równomierny ucisk. Tego typu materac 160x220 cm sprzyja też osobom, które mają problemy z krążeniem, ponieważ pobudza układ krążenia do pracy. Jako producent z doświadczeniem prezentujemy różne stopnie twardości materacy, które można dopasować optymalnie do masy swojego ciała oraz wzrostu. Najczęściej w takiej sytuacji wybierane są materace średnio twarde.

Materac dopasowany do warunków sypialni

W asortymencie naszego sklepu znajdują się materace w przeróżnych rozmiarach. Produkt przygotowujemy zawsze po otrzymaniu zamówienia, aby spełniał wszystkie kryteria wybrane przez klienta. Umożliwiamy też zamówienie materaca w dowolnie wybranym rozmiarze. Zapewniamy na przykład:

Gotowy materac jest przez nas wysyłany w formie poziomej. Nigdy nie rolujemy produktów, ponieważ naszym zdaniem może mieć to negatywny wpływ na ich poszczególne elementy, a przede wszystkim dotyczy to materaców sprężynowych. Zapraszamy do zakupów!