• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 160x220cm do łóżka

Marzysz o komfortowym, dobrym jakościowo materacu 160x220 cm. Wybierz ten właściwy, kierując się naszymi wskazówkami. Pomożemy dobrać odpowiednią twardość, budowę materaca a także najlepszy pokrowiec. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Dostępne u nas materace 160x220 cm są najchętniej wybieranym rozmiarem dla dwóch osób. Materac tej wielkości mieści się w tradycyjnej sypialni, a jest w stanie zapewnić bardzo komfortowy sen parze osób. U nas dostępne są różnego rodzaju rozwiązania. Prezentujemy materace bonellowe, kieszeniowe, Multipocket, lateksowe i z pianki najwyższej jakości. Zapewniamy też materace w wersji dwustronnej. Każdy klient sam projektuje swój materac 160x220 cm, dzięki czemu spełnia on jego wszystkie oczekiwania. Zapraszamy gorąco do zapoznania się z ofertą na Sweetsen.pl!

Wybór materaców 160x220 cm dla osób z bólami kręgosłupa

U wielu osób, nawet w młodym wieku pojawiają się dziś problemy z bolesnością kręgosłupa, karku i szyi. W dużej mierze związane są one z trybem życia, ale bez wątpienia wpływ wywiera również materac, który może wywierać naciski. W takiej sytuacji serdecznie polecamy nasze materace z pianki termo-elastycznej, które idealnie dopasowują się do pozycji, w jakiej znajduje się ciało i wywiera ono na nie równomierny ucisk. Tego typu materac 160x220 cm sprzyja też osobom, które mają problemy z krążeniem, ponieważ pobudza układ krążenia do pracy. Jako producent z doświadczeniem prezentujemy różne stopnie twardości materacy, które można dopasować optymalnie do masy swojego ciała oraz wzrostu. Najczęściej w takiej sytuacji wybierane są materace średnio twarde.

Materac dopasowany do warunków sypialni

W asortymencie naszego sklepu znajdują się materace w przeróżnych rozmiarach. Produkt przygotowujemy zawsze po otrzymaniu zamówienia, aby spełniał wszystkie kryteria wybrane przez klienta. Umożliwiamy też zamówienie materaca w dowolnie wybranym rozmiarze. Zapewniamy na przykład:

Gotowy materac jest przez nas wysyłany w formie poziomej. Nigdy nie rolujemy produktów, ponieważ naszym zdaniem może mieć to negatywny wpływ na ich poszczególne elementy, a przede wszystkim dotyczy to materaców sprężynowych. Zapraszamy do zakupów!