UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w Sweetsen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 160x210cm do łóżka

Szybka wysyłka materaca 160x210 cm w każdym wariancie niezależnie od modelu. Jeśli lubisz materace sprężyste, proponujemy wybór modeli z lateksem. Jeśli lubisz powierzchnie plastyczne, wybierz piankę visco. Mamy też modele twarde. Wszystko według potrzeb.

Wiele rozmaitych czynników wpływa na to, czy po przebudzeniu się człowiek czuje się wypoczęty, wyspany i ma ciało w dobrej kondycji fizycznej. Dobrze dopasowany i profesjonalnie wyprodukowany materac 160x210 cm do sypialni jest jednak w stanie sprawić prawdziwe cuda w tym zakresie i bardzo często osoby cierpiące na chroniczne migreny, mając problem z zasypianiem czy schorzenia typowo ruchowe jak bóle kręgosłupa i stawów – zmieniają kompletnie jakość swojego życia właśnie poprzez zmianę materaca, na którym na co dzień śpią. Ilość oferowanych na Sweetsen.pl gotowych już materaców kokosowych czy lateksowych, z wypełnieniem naturalnym jak końskie włosie albo syntetycznym jak pianka termoelastyczna – może na pierwszy rzut oka przyprawić o zawrót głowy.

Jak zaprojektować własny materac 160x210 cm?

Zaprojektowanie własnego materaca 175x210 cm może na początku wydawać się trudnym zadaniem – zwłaszcza jeśli klient po raz pierwszy widzi niektóre oznaczenia. Dopasowanie materaca 160x210 cm wyłącznie pod sam stelaż już posiadanego łóżka jest bardzo częstym i poważny błędem klientów. Materac, a co za tym idzie również samo łóżko, dopasowane powinno być przede wszystkim do rozmiarów samego użytkownika, a twardość materaca do jego preferencji i przyzwyczajeń, a dopiero w drugiej kolejności jego warunków zdrowotnych – nigdy jednak na odwrót. Dlatego projektując własny materac 180x210 cm bezpośrednio u producenta na Sweetsen.pl klient rozpoczyna od wskazania właśnie długości, szerokości oraz wysokości poszukiwanego materaca, a następnie wskazuje jedną z czterech uniwersalnych twardości:

  • H1 – materace miękkie
  • H2 – materace średniotwarde
  • H3 – materace twarde
  • H4 – materace bardzo twarde

Co daje spersonalizowany materac 160x210 cm?

Spersonalizowany produkt, czyli dopasowany do indywidualnych potrzeb swojego użytkownika, to zawsze gwarancja większej satysfakcji i przydatności urządzenia czy towaru albo usługi. Dzięki doradcom i konsultantom producenta Sweetsen.pl przeprowadzi każdego krok po kroku przez proces personalizowania i modyfikowania własnego zamówienia, efektem końcowym którego jest w pełni satysfakcjonujący, komfortowy i zdrowy materac 190x210 cm lub o dowolnych innych wskazanych wymiarach. Co jednak najważniejsze – jest to model idealnie wspierający ciało użytkownika, wymuszający dyskretnie prawidłową pozycję i sylwetkę podczas każdego wypoczynku – nocnego oraz dziennego.