• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 160x210cm do łóżka

Szybka wysyłka materaca 160x210 cm w każdym wariancie niezależnie od modelu. Jeśli lubisz materace sprężyste, proponujemy wybór modeli z lateksem. Jeśli lubisz powierzchnie plastyczne, wybierz piankę visco. Mamy też modele twarde. Wszystko według potrzeb.

Wiele rozmaitych czynników wpływa na to, czy po przebudzeniu się człowiek czuje się wypoczęty, wyspany i ma ciało w dobrej kondycji fizycznej. Dobrze dopasowany i profesjonalnie wyprodukowany materac 160x210 cm do sypialni jest jednak w stanie sprawić prawdziwe cuda w tym zakresie i bardzo często osoby cierpiące na chroniczne migreny, mając problem z zasypianiem czy schorzenia typowo ruchowe jak bóle kręgosłupa i stawów – zmieniają kompletnie jakość swojego życia właśnie poprzez zmianę materaca, na którym na co dzień śpią. Ilość oferowanych na Sweetsen.pl gotowych już materaców kokosowych czy lateksowych, z wypełnieniem naturalnym jak końskie włosie albo syntetycznym jak pianka termoelastyczna – może na pierwszy rzut oka przyprawić o zawrót głowy.

Jak zaprojektować własny materac 160x210 cm?

Zaprojektowanie własnego materaca 175x210 cm może na początku wydawać się trudnym zadaniem – zwłaszcza jeśli klient po raz pierwszy widzi niektóre oznaczenia. Dopasowanie materaca 160x210 cm wyłącznie pod sam stelaż już posiadanego łóżka jest bardzo częstym i poważny błędem klientów. Materac, a co za tym idzie również samo łóżko, dopasowane powinno być przede wszystkim do rozmiarów samego użytkownika, a twardość materaca do jego preferencji i przyzwyczajeń, a dopiero w drugiej kolejności jego warunków zdrowotnych – nigdy jednak na odwrót. Dlatego projektując własny materac 180x210 cm bezpośrednio u producenta na Sweetsen.pl klient rozpoczyna od wskazania właśnie długości, szerokości oraz wysokości poszukiwanego materaca, a następnie wskazuje jedną z czterech uniwersalnych twardości:

  • H1 – materace miękkie
  • H2 – materace średniotwarde
  • H3 – materace twarde
  • H4 – materace bardzo twarde

Co daje spersonalizowany materac 160x210 cm?

Spersonalizowany produkt, czyli dopasowany do indywidualnych potrzeb swojego użytkownika, to zawsze gwarancja większej satysfakcji i przydatności urządzenia czy towaru albo usługi. Dzięki doradcom i konsultantom producenta Sweetsen.pl przeprowadzi każdego krok po kroku przez proces personalizowania i modyfikowania własnego zamówienia, efektem końcowym którego jest w pełni satysfakcjonujący, komfortowy i zdrowy materac 190x210 cm lub o dowolnych innych wskazanych wymiarach. Co jednak najważniejsze – jest to model idealnie wspierający ciało użytkownika, wymuszający dyskretnie prawidłową pozycję i sylwetkę podczas każdego wypoczynku – nocnego oraz dziennego.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 05.06.2023