• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 160x200cm do łóżka

Jeżeli kupno nowego materaca 160x200 cm sprawia Ci trudność, możesz uzyskać niezbędne informacje kontaktując się z naszymi konsultantami. Jesteśmy dostępni pod nr. tel. 531 521 231 / 537 505 652. Twój materac będzie idealny pod każdym względem.

Promocja
1529.00 -30% 1070.30
Zobacz produkt
Promocja
1529.00 -30% 1070.30
Zobacz produkt

Intuicyjny interfejs narzędzia oraz opis wszystkich detali konstrukcyjnych i materiałowych materaców sypialnianych sprawia, że każdy Internauta może z powodzeniem w kilka chwil opanować na stronie Sweetsen.pl wszystkie działania niezbędne do stworzenia unikalnego materaca. Również efekt ekonomiczny, a więc cena ostateczna takiego materaca 160x200 cm zaprojektowanego od podstaw przez samego klienta – jest wart świeczki. Dopasowanie rozmiarów materaca piankowego do własnych potrzeb i wybór wyłącznie tych funkcji czy dodatków albo materiałów, na które ma się ochotę, przy jednoczesnej rezygnacji z niepotrzebnych lub nadmiarowych opcji w danym modelu – to zawsze oszczędność finansowa.

Nowoczesne materace 160x200 cm pod indywidualne potrzeby

Indywidualne potrzeby użytkownika materaca 165x200 cm mogą być zrealizowane na Sweetsen.pl na wiele rozmaitych sposobów. Po pierwsze, możliwe jest przygotowanie praktycznie każdego wariantu rozmiarowego – zarówno szerokość jak i długość oraz wysokość materaca może być dowolnie konfigurowana i zmieniana. Materac o wymiarach 60x200 czy nawet materac 130x200 cm jest jak najbardziej w zasięgu ręki – wystarczy wskazać te podstawowe parametry na stronie Sweetsen.pl, a producent natychmiast przystąpi do produkcji modelu na indywidualne zamówienie. Na tym jednak nie koniec, ponieważ klient wskazać musi jeszcze chociażby twardość materaca, spośród jednej z czterech uniwersalnych opcji:

  • materace miękkie dla najmłodszych oraz fanatyków zapadania się w łóżku (H1)
  • materace średniotwarde dla osób nie tolerujących twardych materaców (H2)
  • materace twarde, najbardziej uniwersalne zdrowotnie i polecane przez wielu lekarzy (H3)
  • materace bardzo twarde o wyjątkowych walorach podporowych, ale wyłącznie dla przyzwyczajonych użytkowników (H4)

Wyższa twardość materaca nie musi być problemem dla młodych osób czy ludzi nieprzyzwyczajonych, a może być bardzo korzystna ze zdrowotnego punktu widzenia. Ponieważ istnieje możliwość zwrotu materaca zamówionego na Sweetsen.pl, nic nie stoi na przeszkodzie, aby przekonać się, jaka twardość materaca 190x200 cm jest optymalna dla klienta. Zachęcamy do projektowania i sprawdzania w domowych warunkach, jak używają się materace nowej generacji zamówione bezpośrednio u Nas.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.06.2023