• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 160x190cm do łóżka

Mamy w ofercie materac 160x190 cm idealny dla Ciebie. Model piankowy to dobry wybór dla malucha, a z kokosem, trawą morską czy końskim włosiem idealny dla osoby ciężkiej. Lateks z kolei jest bardzo wygodny i sprężysty. Wszystko zależy od Twoich potrzeb.

W ofercie naszego sklepu znajduje się bogaty asortyment materaców 160x190 cm – najchętniej wybieranych przez klientów. Jest to klasyczny rozmiar łóżka dwuosobowego, które można znaleźć w wielu sypialniach. Na Sweetsen.pl prezentujemy materace wykonane z surowców pierwszego gatunku. Zapewniamy materace Multipocket, kieszeniowe, bonellowe, profilowane, kokosowe, lateksowe i piankowe. Wszystkie te materiały są bardzo funkcjonalne i reagują na swój sposób w kontakcie z leżącym ciałem. Istnieje możliwość zoptymalizowania materaca i dostosowania go do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zapraszamy!

Dwuosobowe materace do sypialni małżeńskich

Udostępniamy materace w wielu różnych rozmiarach, aby klient miał możliwość wyboru. Można tu znaleźć na przykład materace 170x190 cm - szerokie i komfortowe, materace 185x190 cm w różnych modelach oraz bardzo wygodne materace 190x190 cm, na których każdy wyśpi się spokojnie. Jeżeli to możliwe, zachęcamy do wyboru materaca w jak największym rozmiarze, ponieważ każda dodatkowa przestrzeń to możliwość dogodnej zmiany pozycji. Wszystkie materace wykonujemy na zamówienie, dopiero po otrzymaniu specyfikacji. Dzięki temu trafia do Państwa produkt specjalnie wykonany i spełniający wszystkie wymagania.

Odpowiednia twardość materaca 160x190 cm

Jednym z najważniejszych parametrów materaca jest zawsze jego twardość. Najlepiej stopień twardości dopasować w oparciu o przedziały wagowe. Zapewniamy materace miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde, aby każdy mógł dobrać ten idealny dla siebie. Poza kwestią wagi trzeba też wziąć pod uwagę swoje preferencje. Wygoda to zawsze kwestia subiektywna, która może wynikać z wieloletnich przyzwyczajeń. Gotowe materace 160x190 cm przewozimy zawsze na płasko. Dzięki temu nie ma możliwości uszkodzenia wewnętrznych elementów, jak w sytuacji zrolowania materaca, na co pozwalają sobie niektórzy producenci. Każdy z naszych produktów objęty jest dwuletnią gwarancją i można go zwrócić w ciągu trzydziestu dni.