UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 23:59 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 23:59 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 160x170 cm do łóżka

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania materacy 160x170 cm , z doskonałych materiałów i w przystępnych cenach. Nasze produkty są wygodne, komfortowe i zapewniają regeneracyjny sen. Na materacach naszej produkcji odprężysz się po ciężkim dniu.

W ofercie naszego sklepu znajdują się nowoczesne i funkcjonalne materace 160x170 cm wykonane z różnych materiałów. Zapewniamy bardzo komfortowe materace termoelastyczne, kieszeniowe, kokosowe, bonellowe, piankowe i lateksowe. Istnieje też możliwość zaprojektowania materaca dwustronnego o dwóch różnych stopniach twardości. W naszym sklepie bez trudu można dopasować odpowiedni model materaca do sypialni, pokoju dziecięcego, gościnnego, czy nawet rodzinnego kampera. Nasze materace są też chętnie wybierane przez kierowców TIR-ów. Zachęcamy gorąco do poznania całego asortymentu i złożenia zamówienia na Sweetsen.pl.

Materace 160x170 – funkcjonalne i wytrzymałe

Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów mamy pewność, że oferujemy Państwu materace, które idealnie podpierają kręgosłup, rozluźniają zmęczone mięśnie i zapewniają zdrową postawę. Dobrze dopasowany do indywidualnych cech i potrzeb materac 160x170 cm może sprawić, że sen zyska nową jakość. To bardzo ważne, aby wysypiać się porządnie i spać zawsze w dobrej pozycji, która nie wywołuje żadnych ucisków. Udostępniamy materace o kilku różnych stopniach twardości i zachęcamy, aby parametr ten dopasować do wagi ciała i wzrostu użytkownika oraz swoich przyzwyczajeń. W razie problemów z podjęciem decyzji zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy pomogą dokonać właściwego wyboru. Jeśli materac nie spełni Państwa oczekiwań, można go do nas również zwrócić w ciągu trzydziestu dni.

Materace w różnych rozmiarach

Ponieważ sami zajmujemy się produkcją materaców, klient ma możliwość wyboru dowolnego rozmiaru. W naszym asortymencie znajdują się na przykład materace 60x170 cm dla najmłodszych, materace 105x170 cm wybierane do łóżek jednoosobowych oraz materace 170x170 cm zapewniające maksimum komfortu. Wykonany na zamówienie, nowy fabrycznie materac wysyłamy do państwa w ciągu dwóch dni roboczych. Transportowany jest zawsze na płasko w bocznej pozycji, ponieważ w ten sposób nie ulega żadnym przeciążeniom. Nigdy nie rolujemy materaców, bo w naszej opinii może to uszkadzać ich poszczególne elementy konstrukcyjne. Przede wszystkim dotyczy to materaców sprężynowych. Zapraszamy!