• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 160x160 cm do łóżka

W ofercie wiele propozycji w rozmiarze 160x160 cm. Nie każdy musi się znać na materacach, dlatego proponujemy doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniego modelu. Budowa materaca zależy od Twoich potrzeb. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy.

Kwadrat to idealna figura na wygodny i bardzo funkcjonalny materac, ponieważ pozwala z ogromną swobodą spędzać na nim czas i praktycznie dowolnie układać swoje ciało. Nowoczesny i odporny materac 160x160 cm na planie idealnego kwadratu to świetny wybór także dla osób, które potrzebują materaca jako miejsca do aktywnego wypoczynku dziennego. Długość 160 centymetrów może być nieco ograniczająca dla starszych osób, więc w naturalny sposób adresowane są przede wszystkim do sypialni dziecięcych lub nastolatków, natomiast nasi klienci mają możliwość dowolnego modyfikowania specyfikacji danego modelu i zamówienie materaca 155x160 cm czy o dowolnych innych wymiarach – zgodnie z potrzebami użytkownika końcowego. Do każdego złożonego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu klient otrzymuje doskonale dopasowany, spersonalizowany materac kieszeniowy gwarantujący w pełni komfortowy sen.

Dodatkowe funkcje materaców 160x160 cm od Sweetsen.pl

Materace sypialniane nie muszą ograniczać się tylko i wyłącznie do zapewniania izolacji termicznej od podłoża. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych, w produkowanych przez nas materacach 150x160 cm znajdują się dodatkowe kanaliki wentylujące, co dodatnio wpływa na poczucie świeżości po zakończonym wypoczynku, pozwala uniknąć chociażby przemoczenia materaca czy zmniejsza ryzyko przegrzania się i pocenia w trakcie snu. W produkowanych przez nas materacach możemy zastosować również inne nowoczesne syntetyczne materiały jak pianka termoelastyczna, dzięki której znacząco podnosi się komfort cieplny oraz ukrwienie użytkownika takiego materaca 140x160 cm.

Błyskawiczna produkcja i dostawa materaca 160x160 cm

Bez względu na wybrane parametry i konkretne wskazania materiałowe czy wielkościowe materaca 160x160 cm, wszystkie modele przygotowujemy w ciągu 3 dni roboczych, a każdy klient ma możliwość zwrócenia towaru w ciągu 30 dni od jego dostawy. Chcemy, aby produkt dotarł do Państwa w idealnym stanie, dlatego na czas transportu odpowiednio go pakujemy i przewozimy wyłącznie na płasko. Na każdy zakupiony u nas model materaca udzielamy również dwuletniej gwarancji.